„Scania“ pristato patobulintą „Touring“

lapkričio 10 05:26 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Palyginti su ankstesniais modeliais, naujos kartos „Scania Touring“ gali sutaupyti iki 6 proc. degalų ir išmetamųjų teršalų, nors techninės transporto priemonės savybės išlieka tos pačios.

Naujos kartos „Scania Touring“ daugiau komforto keleiviams, patobulinta vairuotojo darbo vieta, sumažėjusios degalų sąnaudos. Priekinės ašies apkrova padidinta 500 kilogramų, tai leidžia geriau paskirstyti svorį ir padidinti keleivių bei bagažo talpą.

Vairuotojo darbą palengvina naujai sukurta pakaba ir sklandus pavarų perjungimas. Vairuotojai taip pat bus patenkinti naujomis pažangiomis pagalbos sistemomis – dėmesio išlaikymo, eismo juostos kirtimo bei susidūrimo prevencijos.

Degalų sąnaudos yra vienas iš svarbiausių parametrų vežėjams. Palyginti su ankstesniais modeliais, naujos kartos „Scania Touring“ gali sutaupyti iki 6 proc. degalų ir išmetamųjų teršalų – to pasiekiama patobulinus pavaros efektyvumą ir įdiegus naujas funkcijas, tokias kaip pastovaus greičio palaikymo sistema.

Naujoji „Scania Zone“ leidžia realiu laiku reguliuoti transporto priemones iš anksto nustatytose zonose. Galimybė apriboti transporto priemonės greitį tam tikrose vietose reiškia, kad galima padidinti važiavimo saugumą, tuo pačiu sumažinant išmetamųjų teršalų kiekį ir triukšmą.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka