Sėkmingas priemiestinio „ISUZU Kendo CNG“ turas po Europą

sausio 28 05:15 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Šiuo metu vyksta priemiestinio gamtines dujas naudojančio „ISUZU Kendo Interliner CNG“ demonstracinis turas po Europą. Transporto priemonė Europos rinkoje pasirodė 2020-ųjų rugsėjo mėnesį. šeši autobusai jau pristatyti į Šiaurės Makedonijos Bitolos miestą. „Anadolu Isuzu“ taip pat gavo užsakymą iš Prancūzijos ir pasirašė sutartį dėl dar 24 „Kendo / Interliner 13 CNG“ autobusų pardavimo.

„Isuzu Kendo / Interliner CNG“ kūrė beveik 100 bendrovės mokslinių tyrimų ir plėtros centro inžinierių. Variklis pritaikytas naudoti ne tik gamtines, bet ir biodujas. Klientų patogumui –  talpi 7,5 m3 bagažinė, autobuse sumontuota daugybė elektroninių išmaniųjų saugos technologijų, kurias taip pat sukūrė „Anadolu Isuzu“ tyrimų ir plėtros centras. Daugiafunkcinis prietaisų skydelis vairuotojams palengvina autobuso valdymą, o parko valdymo sistemos transporto priemonių savininkams padeda stebėti autobuso darbą bei sumažina degalų sąnaudas.

„ISUZU Kendo CNG“ autobusas akį traukia tiek originalia išvaizda, aerodinaminiu dizainu, tiek ir patogia salono sėdynių išdėstymo sistema.

„Kendo“ taip pat galima įsigyti su sulankstomomis sėdynėmis vidurinėje dalyje ir neįgaliųjų vežimėlių zonoje, atsižvelgus į konkretaus kliento poreikius. Pasak ISUZU atstovės Lietuvoje bendrovės „Saločiai ir partneriai“ atstovų, susipažinti su naujuoju autobusu bus galima ir Lietuvoje.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka