Vežėjams pristatyta moderni įranga, skirta viešajam transportui

liepos 10 02:38 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Liepos 4 d. Kaune UAB „Hansab“ kartu su „Hanover Displays” surengė seminarą „Keleivių informavimo sistemos“. Renginio tikslas – pasidalinti pasauline „Hanover Displays” gamintojo patirtimi ir supažindinti viešojo transporto vadovus su specialiai autobusams bei troleibusams pritaikyta modernia keleivių informavimo sistema.

Viešasis transportas sparčiai vystosi ir modernėja, todėl šiuolaikinės keleivių vežimo priemonės jau yra sunkiai įsivaizduojamos be modernių technologijų. Keleivių informavimo sistemos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, užtikrinančių greitą ir patogų keleivių orientavimąsi viešojo transporto sraute. Šįkart seminaro dalyviams savo sprendimus pristatė gamintojas iš Anglijos – „Hanover Displays”.

UAB „Hansab“ pardavimų projektų vadovas Albertas Ulickas bei svečiai iš Anglijos – Dave Wiliams ir Phil Sturgeon – pristatė keleivių informavimo sistemas, buvo pasirengę atsakyti į visus techninius bei integracinius klausimus, pademonstravo įrangos galimybes. Seminaro dalyviai susipažino ir apžiūrėjo, kaip veikia išorinės bei vidinės autobusų švieslentės, ekranai, stotelių pavadinimų pranešimų balsu sistema.

Apie UAB ,,Hansab“

„Hansab“ – pirmaujantis inovatyvių technologijų sprendimų partneris Baltijos šalyse. 20 metų gyvuojanti Hansab įmonių grupė savo veiklą taip pat vykdo Ukrainoje ir Baltarusijoje. Mūsų klientai – didžiosios finansinio, mažmeninės prekybos, viešojo ir valstybinio sektoriaus įmonės. Atstovaujame daugiau nei 60 lyderių pozicijas užimančių pasaulio tiekėjų, diegiame vertybių valdymo, apsaugos, procesų automatizavimo ir specializuotus sprendimus, teikiame serviso paslaugas. Aukšta UAB ,,Hansab” veiklos kokybė 2007 m. ir 2012 m. buvo įvertinta Ūkio ministerijos ir Kokybės tarybos įsteigtu „Nacionaliniu kokybės prizu“. Su mumis Jūsų verslas saugesnis, paprastesnis ir pelningesnis.

„Hansab” informacija ir nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.