„Setra“ pristatė vakcinavimui skirtą autobusą

03 balandžio 04:24 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Daimler Buses“ remia vietines „Covid-19“ vakcinacijos kampanijas ir pristatė specialiai parengtą „Setra MultiClass S 415 LE“.

Kiekvieną dieną autobuse galima paskiepyti iki 400 žmonių. „Daimler Buses“ transporto priemonę perdavė „Huber Group“ vakcinacijos ir tyrimų vadovui Thomasui Goertleriui (nuotrauka).

Mühlhausene, Vokietijos Švabijos regione, įsikūrusi įmonė sukūrė novatorišką autobuso interjero koncepciją, suteikiančią galimybes visiškai suskaitmenintam skiepijimo procesui – nuo registracijos iki konsultacijų apie vakciną ir faktinį skiepijimą.

Artimiausiu metu „Huber“ autobusas važiuos į atokesnes vietoves, iš kur žmonėms sudėtingiau atvažiuoti iki vakcinacijos centrų. Transporto priemonę taip pat ketinama siųsti į įmones ar įstaigas, kad vietoje būtų paskiepyti ten dirbantys žmonės.

12 metrų ilgio „S 415 LE“ įrengtos keturios vakcinacijos kabinos, viena nuo kitos atskirtos pultais su vaizdo ekranais ir naujai sukurtais keičiamais švirkštų laikikliais.

„Setra“ galinėje dalyje įrengta registracijos zona, sėdynės, darbo vietos dozėms paruošti ir šaldytuvas įvairioms vakcinoms laikyti.

eBus.lt

„Daimler Buses“ nuotraukos

  • Setra Impfbus nimmt Fahrt auf

Setra vaccination bus in operation
  • Setra Impfbus nimmt Fahrt auf

Setra vaccination bus in operation
  • Setra Impfbus nimmt Fahrt aufSetra vaccination bus in operation
  • Setra Impfbus nimmt Fahrt auf

Setra vaccination bus in operation