TOKS įsigijo dar daugiau naujų autobusų

rugsėjo 09 04:26 2016 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

apie-toksBendrovė TOKS pastaruoju metu gerokai atnaujino keleivinio transporto priemonių parką. Šiomis dienomis sostinę atvažiavo dar du naujutėliai „Setra 516 HD“ autobusai. Papuošti nauja įmonės simbolika, jau šiandien jie išvažiuos į šalies kelius.

 

 

 

 

Vienas autobusas veš keleivius į Klaipėdą, kitas – į Mažeikius. Kaip jau įprasta, autobusuose yra visi keleiviams reikalingi patogumai: media centras, elektros lizdai mobiliesiems įrenginiams įkrauti, patogiai išdėstytos sėdynės. „Už kelionę keleiviai galės atsiskaityti ir kortele. Tai patogu tiems, kurie neįpratę su savimi nešiotis grynųjų pinigų“, – sako bendrovės TOKS generalinis direktorius Arūnas Indrašius.

Transporto priemonės – trylikos metrų ilgio, salone – 49 sėdimos vietos.

Autobusai papuošti naująją „TOKS Neo“ simbolika. Šiuo metu šalyje keleivius veža jau aštuoni aukščiausios klasės autobusai – du dviaukščiai ir šeši – vienaaukščiai.

Šiais metais bendrovė jau įsigijo dvylika naujų autobusų. Su iš jų – dviaukščiai „Setra“, pritaikyti žmonėms su negalia. Taip pat nupirkti keturi trylikos metrų ilgio „Temsa“, du – devynių metrų ilgio „Temsa“ bei du „Crafter“ mikroautobusai.

Praėjusiais metais TOKS atnaujino parką vienuolika moderniausių, tarptautiniams vežimams skirtų „Setra“ autobusų.

 

Lina Jakubauskienė

Bendrovės TOKS nuotraukos

  • apie-toks1
  • apie-toks2
  • apie-toks