Už eiles autobusuose – trispalvė iš Prezidentės rankų

vasario 27 04:06 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė Lietuvos Respublikos trispalves išradingiausiai Valstybės atkūrimo dieną šventusioms bendruomenėms. Tarp jų ir Šiaulių „Laiptų galerijai” už miesto autobusuose vykusią poezijos skaitymo akciją. Šiemet Vasario 16-ąją lietuvišką poeziją visuomeniniame transporte skaitė Šiaulių dramos teatro aktoriai Monika Šaltytė ir Juozas Bindokas.

Prezidentūroje trispalvę atsiėmė įstaigos vadovė Janina Ališauskienė ir aktoriai. Juos sveikino miesto mero pavaduotoja Danguolė Martinkienė bei Kultūros skyriaus vedėja Patricija Poderytė.

„Visuomet malonu, kai darbo rezultatus pastebi ir įvertina. Poezijos skaitymo miesto maršrutiniuose autobusuose akciją organizuojame jau šešerius metus. Ją, kaip vieną įdomesnių, Prezidentūra pastebėjo jau pernai, o šįmet grįžome su ypatinga dovana – šalies vėliava, gauta iš pačios Prezidentės rankų“, – džiaugėsi „Laiptų galerijos direktorė Janina Ališauskienė.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.