Vežėjai tęsia investicijas į naujus autobusus

09 gegužės 04:18 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Jau trečius metus Skandinavijoje užsakomaisiais reisais turistus vežanti UAB „Kautra“ džiaugiasi šioje rinkoje pasiektais rezultatais ir investuoja 2,4 mln. Eur, didindama šioje rinkoje naudojamo transporto pajėgumą.

 

 

Šį sezoną bendrovė savo autobusų parką papildė 10 naujų, 49 vietų „Scania Touring Higer“ autobusų bei trimis, 30 vietų „Temsa MD9” turistiniais autobusais.

Įmonė tęsia keleivių pervežimą Skandinavijoje didinama autobusų skaičių nuo 11 iki 16 autobusų, kurie turistus veš Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje ir Vokietijoje.

„Skandinavijos šalyse vežame daugiausiai turistus iš tolimosios Azijos, kurie yra reiklūs autobuso ir aptarnavimo kokybei. Jei praeitais metais atrodo dar jaukinomės rinką, tai šiemet norime žengti sekantį tvirtą žingsnį“, – pasakojo „Kautros” rinkodaros vadovas Mindaugas Sakalauskas. Pasak jo nauji autobusai įsigyjami siekiant eliminuoti gedimų tikimybę.

„Skandinavijoje dirbame ištisus metus. Paskaičiavome, kad per sezoną visi autobusai nuvažiavo iki 1,5 mln. kilometrų. Kiekvienais metais didiname autobusų ir personalo kiekį, nes esame patenkinti darbo rezultatais“, – minėjo vežėjų atstovas.

Dalis įsigytų įmonės autobusų bus skirti ir vietinei rinkai – autobusų nuomai Lietuvoje bei tarpmiestiniams pervežimams.

„Užsakomieji reisai ir užsienio rinkos visuomet vilioja ir atrodo patraukliai, bet nepamirštame savo kiemo. Tarpmiestiniai pervežimai – tai nuo ko prasidėjo įmonės kelias ir yra pagrindinė ašis. O ir šiame sektoriuje keleivis kiekvienais metais auga, reikalauja ne mažesnės kokybės, tinkamo aptarnavimo. Dabar naujas autobusas nebeįsivaizduojamas be wi-fi ryšio, elektros lizdų, dviračių laikiklių. Investuodami norime išlaikyti lygį ir kelią kuriuo einame”, – pasakojo įmonės atstovas, pridurdamas, kad vidutinis autobuso amžius įmonėje yra 5 metai.

Įmonės šiais metais mini 85 metų sukaktį, joje šiuo metu dirba daugiau kaip 800 darbuotojų.

Bendrovės „Kautra“ informacija ir nuotraukos

  • apie-inv-kautr2
  • apie-inv-kautr1
  • apie-inv-kautr
  • apie-inv-kautr3
  • apie-inv-kautr4