Į Vilnių atvyko dar šeši „Castrosua City Versus Citelis CNG“ autobusai

balandžio 07 08:13 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Vilniečiai jau turėjo progos išbandyti du iš dvidešimt vieno bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ įsigytųjų ispaniškų autobusų. Penktadienį į miesto gatves išvažiavo „Castrosua City Versus“ ir „Castrosua Tempus Hybrid“.

Į Vilnių taip pat jau anksčiau atvyko keturi suspaustas gamtines dujas naudojantys „Castrosua City Versus Citelis CNG“. Šiandien sulaukta dar šešių ispaniškų autobusų. Dabar Vilniuje jau yra dvylika Santiago de Compostela mieste įsikūrusioje„Carrocera Castrosua S.A“ gamykloje surinktų transporto priemonių.

Netrukus ispaniški autobusai pasirodys ir dar aštuonių Lietuvos miestų – Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Telšių, Ukmergės ir Elektrėnų gatvėse. Iš viso Lietuva už Ispanijai parduotus vadinamuosius taršos leidimus nupirko 93 autobusus. 83 iš jų – dujiniai „Castrosua City Versus Citelis CNG“, dešimt – hibridiniai „Castrosua Tempus Hybrid“, varomi elektra ir suspaustomis gamtinėmis dujomis.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.