Vilniaus rajono autobusų parke – naujas autobusas

30 gegužės 05:03 2017 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Vilniaus rajono autobusų parkas įsigijo naują „Isuzu Turquoise”. Transporto priemonė tinkama vežti keleivius tiek tarpmiesčio, tiek priemiesčio maršrutais.

 

 

Autobuse – 33 sėdimos vietos, be to, yra  galimybė vežti ir 7 stovinčius keleivius. Sėdynės atsilenkiančios bei pasitraukiančios į šoną, ties kiekviena sumontuotas staliukas bei kišenėlė. Ties kiekviena sėdyne – individualus apšvietimas bei ventiliacijos sistema.

Autobuse sumontuotas kavos, arbatos ruošimo aparatas, integruotas kartu su šaldytuvu. Salone tai pat yra kondicionierius, vaizdo, garso sistemos, DVD su televizoriumi. „Savo klientui sumontavome nemokama WIFI interneto ryšį, pastatėme kasos tvirtinimo laikiklį, taip pat užsakėme iš „Hanover” keleivių informacinę sistemą, kuri bus sumontuota kai tik atkeliaus iš tiekėjo”,  – pažymi UAB „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev.

Vairuotojo darbo vieta patogi, yra elektra valdoma užuolaidėlė nuo saulės. Vairuotojo patogumui – ir  elektromagnetinis retartderis (pagalbinis stabdis, vairuotojų vadinamas kalnų stabdžiu). „Skatinsime vairuotojus įprasti naudotis šiuo stabdžiu. Tokiu būdu bus taupomos stabdžių kaladėlės”, –  kalba įmonės vadovas Darius Gasperovičius.

Bendrovės „Saločiai ir partneriai” vadovai džiaugiasi, kad galėjo pasiūlyti vežėjams maksimalios komplektacijos autobusą už gerą kainą. „Prasidėjo vasara – vestuvių, turizmo metas, todėl manau, kad autobusas turės paklausą tarp Vilniaus rajono autobusų parko klientų. Tikimės, kad autobusą nuomosis abiturientai mokyklos baigimo proga ar šeimos, švenčiančios įvairias šventes,” – sako ISUZU pardavimo vadovas Vygantas Šulga.

„Isuzu Turquoise” – populiariausias modelis tarp „Isuzu” autobusų. Jis jau neblogai pažįstamas tiek Lietuvos, tiek ir Latvijos bei Estijos vežėjams. „Iki šiol turėjome ISUZU NOVO ULTRA turistini autobusą bei priemiesčio vežimui skirtą ISUZU NOVO CITI, kuris, nors nedidelis, gali vežti 52 žmones. Įsitikinome, kad autobusas ir labai taupus – šimtui kilometrų sunaudoja vos 17,5 litro degalų. Naujausiame autobuse variklis – analogiškas, todėl tikimės, kad ir degalų sąnaudos bus panašios”, – džiaugiasi įmonės direktorius.

 

Saločiai ir partneriai informacija bei nuotraukos