„Volgabus“ – Kortrijko parodoje

gruodžio 29 05:13 2011 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Pirmą kartą rusų kompanijos „Volgabus“ autobusus didžiausioje pasaulyje „Busworld Europe“ parodoje Kortrijke galėjai apžiūrėti 2007-aisiais. Šiemet pristatytas bendras indų ir „Avia Ashok Leyland” ir „Vogabus“ gaminys – autobusas „Ritmiks“.

Išskirtinės, šiek tiek keistokos išvaizdos autobusas bendrame rusų bei indų gamintojų stende puikavosi vienišas. Neką apie transporto priemonę pavyko išvosti ir iš greta jo sėdėjusio gamintojų atstovo, taigi rašant apie rusų bei indų naujovę, teliko pasikliauti informacija spaudai.

Pasak gamintojų, „Ritmiks“ pasižymi puikia kokybe ir patikimomis detalėmis. Jo kėbulo konstrukcija – unikali; jis sumontuotas iš labai tvirtų ir atsparių korozijai aliuminio modulių, padengtų kompozitinėmis medžiagomis. Toks sprendimas padėjo gerokai sumažinti kėbulo svorį bei palengvinti jo priežiūrą.

Tinkamą naujųjų autobusų aptarnavimą garantuoja per 100 Europoje išsidėsčiusių „Avia“ servisų. Autobuso kaina – 10-15 proc. mažesnė nei analogiškų konkurentų gaminių, nėra būtinybės permokėti už žinomą „brendą“.

Transporto priemonės ilgis – 9,4 metro, salone – 35 sėdimos vietos keleiviams. Montuojamas Euro 5 reikalavimus atitinkantis variklis.

Pasak „Volgabus“ atstovų, jų gaminiu susidomėjo Vokietijos, Čekijos, Lenkijos ir Lietuvos vežėjai.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.