„Volvo“ pristato iš esmės atnaujintus turistinius autobusus

gegužės 30 04:02 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Dizainas, saugumas ir komfortas – šiems elementams daugiausia dėmesio bus skirta naujai kuriamoje „Volvo“ autobusų koncepcijoje. Tai bus visai nauji modeliai, pasižymintys moderniu dizainu ir patogumu keleiviams.

 

 

 

 

 

Pasak „Volvo Buses“ prezidento Hakano Agnevalo, tai – istorijos žingsnis ir didžiausias Europos turistinių autobusų asortimento atnaujinimas daugiau kaip per 20 metų.

„Volvo“ gamintojai žada dvi naujoves: itin prabangų VIP modelį „Volvo 9900″ ir universalų „Volvo 9700″.

„Volvo 9900″ pasižymės modernesniu dizainu, iš kitų modelių jis skirsis naujomis unikaliomis Z formos langų linijomis. Be to, keleivių sėdynės viduje bus išdėstytos amfiteatro principu, taip keleiviai važiuodami galės geriau matyti aplinką.

Pasak gamintojų, salonas bus ne tik patogus, bet ir malonus akiai, tekstilė kaitaliosis su oda ir metalo detalėms.

„Volvo Buses“ daug investavo į komforto sprendimus, tokius kaip ergonomiškos keleivių sėdynės ir gera triukšmo izoliacija salone. Klimato kontrolės sistema veiks taip, kad autobuso salone visą laiką bus maloni važiuoti temperatūra.

Naujajame „Volvo 9900″ – daug stiklo, langai dideli, o autobuso lubos yra 8 cm aukštesnės nei ankstesniame modelyje. Tokiu būdu sukuriama didesnė erdvė, be to, patogiau keliauti didesnio ūgio keleiviams.

Daug dėmesio skiriama ir saugumui, įdiegti tiek aktyvios, tiek pasyvios saugos sistemos. Tarp naujų funkcijų – patikimesnė apsauga nuo priekinio smūgio (FIP) ir vairuotojų perspėjimo sistema, kuri stebi autobuso judesius ir įspėja, jei vairuotojas yra pavargęs arba nekoncentruoja transporto priemonės kelyje.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

 

  • apie-nauj-volv
  • apie-nauj-volv1