Žalgiriečius ir sirgalius džiugins naujas „Žalgirio“ komandos autobusas

18 vasario 06:24 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Į gatves išriedėjo naujasis Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos autobusas, kuriuo Lietuvos čempionai leisis į visas išvykos rungtynes Lietuvoje.

Komandos atstovai išbandė keletą ilgametės komandos partnerės „Kautros“ autobusų ir išsirinko geriausiai poreikius atitinkantį – aukščiausios komforto klasės autobusą „Setra S 516 HD“. Nuo šiol komanda keliaus grėsmingai atrodančiu, specialiai apipavidalintu, tamsiai žalios matinės spalvos autobusu.

„Pastaraisiais mėnesiais turėjome progą išbandyti keletą skirtingų autobusų ir išsirinkti geriausią variantą. Dėkojame komandos partneriams už tokią galimybę. Vienas pagrindinių aspektų renkantis patogų autobusą krepšininkams yra galimybė ištiesti kojas ir turėti daug vietos, kurios yra tikrai užtektinai naujajame „Žalgirio“ autobuse. Jame jaučiamės itin komfortabiliai“, – sakė Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas.

Ilgamečiai partneriai

Įmonės „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas pasidžiaugė bendradarbiavimu, kuris tęsiasi ir šį nelengvą sezoną.

„Džiugu, kad komanda skiria dėmesį tokioms detalėms kaip krepšininkų komfortas keliaujant, taip pat, jog galime patenkinti tokio lygio komandų poreikius. Tikiu, kad vis dažniau vešime į pergales“, – kalbėjo UAB „Kautra“ generalinis direktorius L.Skardžiukas, pridurdamas, jog nauju „Žalgirio“ komandos autobusu galės keliauti visi norintys.

Šis autobusas kursuos ir reguliariais maršrutais Lietuvoje – į Vilnių bei pajūrio link. Kiekvienas keleivis turės progą išbandyti tituluočiausios šalies krepšinio komandos autobusą.

Autobusas naujas, vairuotojas tas pats

Patogias keliones nauju autobusu užtikrins jau seniai „Žalgirio“ šeimos nariu tapęs vairuotojas Vidmantas Ščepanskas, kuris be vairavimo užtikrina ir žalgiriečių aprūpinimą vandeniu ar kitais gaiviaisiais gėrimais kelionių metu.

„Tenka vežti ne tik Lietuvos čempionus, bet ir Eurolygos komandas, kurios atvyksta žaisti į Kauną. Žinoma, visuomet maloniau keliauti su savais, žinau ką mėgsta kiekvienas žalgirietis“, – kalbėjo komandos vairuotojas Vidmantas.

Žalgiriečiai naujuoju autobusu jau vyks į šį savaitgalį Vilniuje vyksiantį Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, kur šeštadienį jų laukia pusfinalio dvikova su Šiaulių komanda.

  • 1-aut-zalg1
  • 1-aut-zalg2
  • 1-aut-zalg
  • 1-aut-zalg5
  • 1-aut-zalg4