20-metį švenčiantis „Altas Auto“ dalyvaus parodoje Berlyne

14 kovo 05:18 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

 „BUS2BUS 2022“, kuris numatytas balandžio 27 ir 28 d. Berlyne, bus pirmasis autobusų pramonės renginys po koronaviruso protrūkio. Praėjusiais metais paroda vyko skaitmeniniu būdu (pasiekė 900 dalyvių iš 19 šalių). Šiais metais renginys grįš gyvai su programa, kur numatyta ne tik paroda, bet ir kongresai, specialūs renginiai.

Dvidešimtmetį švenčiantis Lietuvos mikroautobusų gamintojas „Altas Auto“ pirmą kartą visuomenei pristatys elektrinį mikroautobusą „ALTAS Novus Cityline“. Ši nulinės emisijos transporto priemonė yra 7,6 metro ilgio, joje telpa 22 keleiviai. Nurodytas nuvažiuojamas atstumas vieną kartą įkrautomis baterijomis – 270 kilometrų, o akumuliatoriaus talpa – 115 kWh.

Turkijos gamintojas „Otokar“ pristatys elektrinį mikroautobusą „e-Centro C“ ir kitas naujoves. Ši nulinės emisijos transporto priemonė yra naujausias didelio „Otokar“ alternatyviais degalais varomų autobusų asortimento papildymas.

MAN parodoje pristatys „Lion’s Intercity LE“, skirtą miesto vežimams su naujos kartos hibridiniu moduliu. IVECO BUS debiutuoja su gamtinėmis dujomis varomu žemagrindžiu „Streetway“. Jis gali būti įvairių specifikacijų, kad atitiktų skirtingų užsakovų poreikius.

Pirmą kartą parodoje Manheime įsikūrusi įmonė „ABB E-mobility GmbH“ pristatys elektrinių transporto priemonių įkrovimo įrenginius.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka