Aleksoto funikulieriumi – nemokamai

27 birželio 13:51 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Kaunui tapus Europos kultūros sostine, kviečiame visus aplankyti vieną iš miesto kultūros paveldo objektų – Aleksoto funikulierių. Vienas iš dviejų miesto ir šalies keltuvų bei vienas seniausių veikiančių keltuvų Europoje veikia nuo 1935 m., o Kaunas – vienintelis miestas Baltijos šalyse, kuriame galima naudotis šia unikalia transporto priemone. Aleksoto funikulieriaus vagonai talpina 25 keleivius, o išlipimo stotelę pasieksite kiek ilgiau nei per vieną minutę.

Nuo liepos 1 dienos UAB „Kauno autobusai“ skelbia vasaros akciją – kiekvienas pasipildęs viešojo transporto kortelę (minimali suma – 5 Eur) naujajame keleivių aptarnavimo centre, Aleksoto funikulieriumi persikelti į abi puses (arba du kartus į vieną) galės  nemokamai.

Norint pasinaudoti akcija, reikia:

  • Pasipildyti viešojo transporto kortelę nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d.

naujajame keleivių aptarnavimo centre (Laisvės al. 114) ne mažesne nei 5 eurų suma.

  • Funikulieriaus darbuotojui pateikti viešojo transporto kortelę ir pirkimo – pardavimo KVITĄ įrodantį, kad ji papildyta ne mažesne nei 5 eurų suma.

Pasinaudoti nemokamu važiavimu (pirmyn ir atgal arba du kartus į vieną pusę) Aleksoto funikulieriumi galėsite nuo liepos 1d. iki rugpjūčio 31 d.

Funikulieriaus darbo laikas:  I–VII 7:00–19:00 val., pietų pertrauka 12:00–13:00 val.

Adresas: Amerikos lietuvių g. 6, Kaunas

Daugiau informacijos: https://kaunoautobusai.lt/paslaugos/aleksoto-funikulierius/

Bendrovės „Kauno autobusai” informacija ir nuotrauka