„Žalgirio“ gerbėjams – galimybė pasivažinėti komandos autobusu

sausio 09 05:15 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Autobusas, vežiojantis „Žalgirio“ krepšinio komandą, veža ir keleivius Lietuvos keliais. Taigi kiekvienas žalgiriečių fanas turi galimybę pasivažinėti autobusu, kuriuo į varžybas važiuoja jų mėgiami krepšininkai.

„Autobusas veža keleivius tada, kai nereikia vežioti krepšininkų. Jis važiuoja įvairiais maršrutais – tiek iš Kauno į Klaipėdą, tiek į Vilnių, Šiaulius ar bet kurį kitą miestą. Keleiviams tereikia sekti autobusų tvarkaraščius interneto tinklapyje autobusubilietai.lt, kur prieš dieną pateikiamas „Žalgirio“ autobuso maršrutas“, – aiškina bendrovės „Kautra“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Pasak jo, nepastebėti informacijos, jog vienu ar kitu maršrutu važiuos „Žalgirio“ autobusas, neįmanoma – reklama pateikiama vaizdžiai ir raiškiai.

„Žalgirio“ autobusas komandai pristatytas praėjusių metų vasarą. Keleivius jis pasitinka užrašu „BŪK Žalgiris“. „Tai – ne tik šūkis, dar kartą demonstruojantis, kad „Žalgiris“ priklauso mums visiems, bet ir galimybė visiems keleiviams susitapatinti su geriausia Lietuvos komanda“, – aiškina G. Pakusas.

Kaip ir kituose bendrovės „Kautra“ autobusuose, „Žalgirio“ autobuse veikia bevielis internetas. Be to, važiuojant galima pasimėgauti vaizdo ekranuose demonstruojamomis geriausiomis „Žalgirio“ varžybų akimirkomis.

Kaip atrodo „Žalgirio“ autobusas, galite pasižiūrėti čia:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M8YPwJ8V5p0

Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.