„Alstom“ novatoriški sprendimai – „Busworld Europe“ parodoje

01 lapkričio 05:52 2017 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Prancūzijoje įsikūrusi „Alstom“ tiekia rinkai greituosius traukinius, metro, tramvajus. Neseniai įmonė pristatė ir pirmuosius autobusus, pavadintus „Aptis“. Pasak gamintojų, transporto priemonėje suderinti autobuso ir tramvajaus privalumai.

 

 

 

 

 

 

„Aptis“ autobusai buvo pristatomi aikštelėje priešais parodų sales, juos galėjo išbandyti kiekvienas potencialus klientas. Gaila, tačiau autobusą pavyko užfiksuoti tik važiuojantį Kortrijko gatvėmis.

Vienoje iš parodų salių galėjai apžiūrėti ir dar vieną bendrą „Alstom“ ir „EasyMile“ gaminį – savaeigį autobusą. Tokios transporto priemonės jau vežė keleivius Estijos sostinėje. Be to, autobusiukas jau išbandytas daugiau nei 50-yje vietovių – Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Vidurio Rytuose ir Europoje. Gamintojai žada įgytą patirtį panaudoti kurdami naujas savaeiges transporto priemones.

Nedidelis autobusiukas, pavadintas EZ10, gali važiuoti be vairuotojo. Jis elektrinis, taigi visai neteršia aplinkos. Vienu metu EZ10 gali vežti iki dvylikos keleivių.  „Alstom”, kaip „atviro tipo” sprendimų lyderis, „EasyMile” transporto priemonę integruos į visas infrastruktūros posistemes ir paslaugas, reikalingas efektyviai veikiant pirmosios ir paskutinės mylios jungtį. Šis naujas pasaulinis transporto pasiūlymas leis operatoriams ir savivaldybėms pagerinti esamo tradicinio transporto tinklo patrauklumą arba pasiūlyti naujas paslaugas.

Lina Jakubauskienė

Autorės ir gamintojų nuotraukos

  • apie-easy1
  • apie-easy
  • apie-aptis-768x576
  • DSC_0001
  • apie-easy2