Atnaujinta Vilkaviškio autobusų stotis

sausio 21 08:29 2011 Spausdinti straipsnį Naujienos

Sausio 20-ąją atidaryta atnaujinta Vilkaviškio autobusų stotis.

Įsigijusi UAB Vilkaviškio autobusų parką,bendrovė „Kautra“ ėmėsi jį atnaujinti. Buvo isigyta bei perduota eksploatuoti dešimt autobusų, iš kurių penki – visai nauji. Iš viso į Vilkaviškio visuomeninio transporto parko atnaujinimą investuota apiedu milijonus litų.

„Esame labai patenkinti tuo, kad į mūsų miestą atėjo naujas vežėjas. Keleivių vežimo paslauga pasikeitė iš esmės. Vietoj senų, suklypusių autobusų, rajone atsirado naujos, modernios transporto priemonės. Džiugu, kad bendrovė „Kautra” prisidėjo ir prie autobusų stoties atnaujinimo”, – sako Vilkaviškio savivaldybės mero padėjėjas Algimantas Mackevičius.

Bendrovės „Kautra“ darbuotojai visų pirma atnaujino stoties pastato vidų. „Iki tol Vilkaviškio autobusų stotis buvo neremontuota keletą dešimtmečių. Ji buvo nešildoma, nejauki, keleiviai joje negaudavo jokių paslaugų. Dabar stotyje šilta, dispečerinė integruota į laukimo salę, čia keleiviai gali įsigyti bilietus į bet kurį Lietuvos miestą bei į tarptautiniais maršrutais važiuojančius autobusus, taip pat nusipirkti bilietus į keltus. Įrengėme ir siuntų terminalą, kur Vilkaviškio gyventojai gali perduoti siuntą autobusais į bet kurį šalies miestą“, – sako UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Pasak A. Mackevičiaus, Vilkaviškio gyventojai patenkinti sutvarkyta stotimi. „Dabartines permainas stotyje įvardyčiau kaip pirmą žingsnį ją atnaujinant. Keleiviams tapo patogiau laukti autobuso, pagerėjo ir darbuotojų darbo sąlygos. Netrukus ketinama praplėsti keleivių laukimo salės patalpas, investuoti į pastato išorės remontą. Tuomet miestiečiai galės džiaugtis ne tik geresnėmis paslaugomis, bet ir pagražėjusiu miesto veidu“, – sako A. Mackevičius.

Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.