Atsinaujino Mažeikių autobusų parkas

vasario 03 04:57 2020 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Praėjusių metų gruodį, Mažeikių autobusų parkas įsigijo 9 čekų gamybos SOR markės autobusus. Transporto priemonės nėra naujos, jų gamybos metai nuo 2008 iki 2011 metų. Šis pirkinys turės akivaizdžią ekonominę naudą ir atsiperkamumą, jau nekalbant apie geresnį Mažeikių autobusų parko ir Mažeikių miesto bei rajono įvaizdį. Mažesnis autobusų triukšmas ir vibracija, kokybiškesnė salono šildymo sistema užtikrins komfortą keleiviams. Be to, tai patogesnė darbo vieta ir vairuotojams.

 

Šie, dideli ir vidutinio dydžio autobusai tinkami kaimo, miesto maršrutams bei specialiems pervežimams. Mažesnės autobusų kuro sąnaudos leis sutaupyti, o išmetamų teršalų kiekis mažiau terš aplinką.

Visi autobusai jau priskirti vairuotojams, kurie džiaugiasi senuosius autobusus iškeitę į naujesnius. Tiesa, autobusus jau įvertino ne tik vairuotojai, technikos mechanikai, bet ir keleiviai. Vertinimai – tik teigiami.

Šiuo metu, bendrovė eksploatuoja 72 autobusus ir kasmet, pagal galimybes, atnaujina savo transporto parką. Vienas iš bendrovės tikslų yra siekti, jog Mažeikių rajonas gyvuotų, turėtų patrauklų susisiekimą su miestu, o gyventojai rinktųsi viešąjį transportą. Šiam tikslui įgyvendinti, autobusų parkas stengiasi teikti kokybiškas ir prieinamas susisiekimo paslaugas visiems gyventojams.

Mažeikių autobusų parko informacija ir nuotrauka