Autobuso vairuotojo profesija gali būti mirtinai pavojinga

08 balandžio 04:05 2011 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Autobuso vairuotojo pareiga – saugiai vežti keleivius. Ar jis privalo kištis į salone tarp keleivių kylančius konfliktus? Šis klausimas vertas ilgų diskusijų bei svarstymų. Tačiau aišku, kad per konfliktą nukentėjęs vairuotojas toliau atlikti savo pareigų dažnai jau nebeįstengia.

Tokia situacija visai neseniai nutiko Maskvoje.

Autobuso vairuotojas buvo bebaigiąs savo pamainą ir rengėsi važiuoti į parką. Tačiau atsipalaiduoti, kaip vėliau pasirodė, buvo per anksti; vairuotojui teko „stoti į mūšį“ su nedrausmingais keleiviais.

Girti vyriškiai susistumdė, o vėliau ir susimušė autobuso salone. Du jaunuoliai iš pradžių priekabiavo prie kitų keleivių, o paskui nusprendė išlipti iš važiuojančio autobuso. Durų stiklą jie bandė išdaužti plaktuku.

Vairuotojas pabandė nuraminti įsismarkavusius keleivius, tačiau netikėrai butelis nuo alaus vieno iš jaunuolių rankose tapo kovos įrankiu. Aštria stiklo šuke jis smogė vairuotojui ir smarkiai sužeidė ranką.

Pirmąją pagalbą nukentėjusiajam suteikė vienas iš keleivių. Jis padėjo sustabdyti iš gilios žaizdos tekantį kraują. Agresyvius jaunuolius pabandė sulaikyti kitas keleivis, tačiau jie spėjo pabėgti.

Kol vyko incidentas, gatvėje susidarė didžiulė spūstis. Vienas iš keleivių nuvairavo autobusą į šalikelę. Atvykusi medikų brigada vairuotoją išvežė į ligoninę.


Parengė Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.