grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

7 įdomūs faktai apie vairavimo egzaminus kitose šalyse

Lietuvoje būsimus vairuotojus egzaminuojanti įmonė „Regitra“, siekdama gerinti egzaminavimo kokybę, nuolatos keičiasi žiniomis su kitomis valstybėmis ir įgyvendina gerosios praktikos pavyzdžius. Organizacijos specialistai dažnai lankosi įvairiose šalyse ir savo akimis

Skaityti daugiau

Troleibusai vaiduokliai – vaiduoklių mieste

Kanadoje yra vieta, kuri traukte traukia turistus. Tai – apleista Sandono gyvenvietė Britų Kolumbijoje. Šį miestą žmonės paliko senokai, tačiau čia galima rasti visą senovinių pamirštų troleibusų parką.    

Skaityti daugiau

Ateities transportas: „Mercedes-Benz“ pristatė savivaldį „Vision Urbanetic“ (video)

„Mercedes-Benz Vans“ sukūrė konceptą „Vision Urbanetic“, kuris trina ribas tarp lengvųjų automobilių ir komercinio transporto.    

Skaityti daugiau

Kinijoje pradedami „Hyperloop“ tiesimo darbai

Kompanija „Hyperloop Transportation Technologies“ (Hyperloop ТТ) Tianženio mieste pradėjo kurti pirmąją Kinijoje „Hyperloop“ sistemą. Susitarimas pasirašytas „Hyperloop ТТ“ ir Tianženio miesto transporto ir turizmo investicinės grupės.      

Skaityti daugiau

Unikalus viešasis transportas: Uzbekistano miestuose atsiras pakabinami traukiniai iš Kinijos

Uzbekistanas ir Kinija realizuos unikalų projektą, remiantis kuriuo Taškento ir Samarkando srityse atsiras originali viešojo transporto rūšis.        

Skaityti daugiau

„Mauck Special Vehicle“ – mažas autobusas, didelis limuzinas

Šiaurės Amerikoje 1990-ųjų pabaigoje ir 2000-ųjų pradžioje „Advanced Bus Industries“ (ABI) gamino vidutinio dydžio, žemus mikroautobusus. Šios transporto priemonės neišpopuliarėjo – jų įsigijo vos keletas klientų.        

Skaityti daugiau

„VARIOmobil“ pristatė milžiniškus namus ant ratų

Kompanija „VARIOmobil“ pristatė triašę transporto priemonę – namus ant ratų, kurių bagažinėje telpa ir „Mercedes SL“ ar kitas tokių pat gabaritų automobilis.        

Skaityti daugiau

Autobusas, varomas… vynu

Vynuogių išspaudos, atliekos, susidariusios vyno gamybos procese, gali būti naudojamos biokuro gamybai. Tai įrodė „Scania“, sukūrusi vynu varomą autobusą Prancūzijai.        

Skaityti daugiau

Ateities autobusai

Sunku pasakyti, ar šios idėjos kada nors bus įgyvendintos. Antra vertus, net ir fantastiškiausi projektai tampa kūnu – autobusų parodose tenka sutikti ir išties fantastiškai atrodančių transporto priemonių.     

Skaityti daugiau

Autobusų stotyje – ugningas Sakartvelo muzikos grupės pasirodymas

Šį ketvirtadienį Kauno autobusų stoties keleiviai laukę savo autobusų per pietus liko maloniai nustebinti. Stotyje netradicinį koncertą surengė Sakartvelo (Gruzijos) muzikos grupė „Bani Folk Band“.      

Skaityti daugiau