grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

NExT modulinės transporto priemonės, skirtos ateities viešajam transportui

„Next Modular Vehicles“ yra pirmoji elektrinė modulinė transporto priemonė, kurią galima pritaikyti įvairiems poreikiams. Koncepciją sugalvojo Italijos įmonė NExT, kurią įkūrė fizikos ir pramoninio dizaino absolventas Tommaso Gecchelin.

Skaityti daugiau

Ispanijoje – nuo kaitros apsaugančios viešojo transporto stotelės

Kitą vasarą Sevilijoje atsiras nauja autobusų stotelė, kurioje temperatūra bus nuo 22 iki 28 laipsnių, net jei lauke svilins 40 laipsnių karštis, būdingas Ispanijai vasarą.

Skaityti daugiau

Naujovė vairuotojams: Suomijoje sukurti grojaraščiai, mažinantys širdies pulsą ir važiavimo greitį

Vairavimo metu klausoma muzika širdies ritmą gali pagreitinti nuo 10 iki beveik 20 proc., rodo Suomijoje atliktas tyrimas. Be kita ko, foninė muzika gali turėti įtakos važiavimo greičiui, vairuotojo saugumui

Skaityti daugiau

Ant Klaipėdos autobusų – Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto grafinio dizaino studentų idėjos

Įgyvendindama miesto pozicionavimo strategiją, Klaipėdos miesto savivaldybė tęsia pradėtus darbus ir visai netrukus klaipėdiečius pradžiugins nauja stilizuota Klaipėdos miesto ženklo grafinių ir spalvinių sprendimų grafika ant elektrinių autobusų („Dancer“) ir

Skaityti daugiau

Pasikeitęs Vilkaviškio miesto veidas ir perspektyvos verslui

Prieš trejus metus, 2020 metais, duris atvėrė naujoji Vilkaviškio autobusų stotis, kuri dėl savo tvarumo ir architektūrinių sprendimų buvo pripažinta Lietuvoje ir užsienio architektų bendruomenėse.

Skaityti daugiau

Keliaujantiems – papuoštas maršruto Vilnius–Kaunas–Vilnius velykinis traukinys

Išsiilgusiems pavasario ir unikalių patirčių žmonėms keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ turi gerų žinių. Nuo kovo 31 d. keleiviai bus kviečiami keliauti pirmuoju velykiniu traukiniu. Tam, kad išskirtinius traukinių reisus

Skaityti daugiau

Australijoje paskelbtas „Geriausios autobuso nuotraukos“ nugalėtojas

Konkursas „Geriausios autobuso nuotraukos“ konkursas sulaukė gausybės dalyvių. Kovo mėnesio nugalėtojas jau paskelbtas.

Skaityti daugiau

Pavasario džiaugsmą Klaipėdoje keleiviams dovanos klounas

Nenustebkite, autobuse pamatę klouną. Taip – tikrą klouną raudona nosimi. Pavasarį keleivius linksmins profesionalus aktorius – klounas Valentinas.

Skaityti daugiau

Prancūzų startuolis pristatė vandenilinio autobuso konceptą

Vandeniliu varomas dviaukštis autobusas, kuriuo automobilius galima  ant stogo ir keliauti kaip verslo klasės traukiniu – toks yra prancūzų startuolio, įsikūrusio Dižone, Symone, projektas. Kol kas idėja iliustruojama tik paveikslėliais.

Skaityti daugiau

Japonai atsisakė BYD elektrinių autobusų dėl toksiškų medžiagų naudojimo

BYD planai tiekti nedidelį elektrinį autobusą (Poncho Z EV) „Hino Motors“ „Toyota“ padaliniui Japonijoje buvo atšaukti paaiškėjus, kad autobusas buvo pagamintas naudojant Japonijoje draudžiamą toksišką cheminę medžiagą, rašoma pranešime spaudai.

Skaityti daugiau