„Busturas“ pirmasis Lietuvoje įsidiegė galimybę atsiskaityti kortelėmis miesto autobusuose

19 lapkričio 04:33 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Šiaulių miesto autobusų keleiviai pirmieji iš visų Lietuvos miestų nuo 2018 metų lapkričio 19 d. gali atsiskaityti miesto autobusuose bekontakte banko kortele, perkant bilietą pas vairuotoją. Šiauliai bus pirmasis miestas Lietuvoje įsidiegęs tokią galimybę. Šiuo sprendimu UAB „Busturas“ suteikia savo keleiviams galimybę atsiskaityti populiariausiomis bet kurios šalies bankų išduotomis „Visa“, „MasterCard“, „V-Pay“ mokėjimo kortelėmis.

 

 

Atsiskaityti bekontaktėmis kortelėmis galima visuose Šiaulių miesto autobusuose. Sprendimas parengtas bendradarbiaujant UAB „Busturas“, UAB „Empirija“, „Swedbank” ir MasterCard. Atsiskaitymai kortelėmis autobusuose yra greitesni ir paprastesni tiek keleiviams, tiek autobusų vairuotojams. Atsiskaityti kortelėmis taip pat galima daugumoje UAB „Busturas“ tarpmiestinių autobusų.

Skaitytuvai, kurie įrengti autobusuose yra skirti didelėms įmonėms, jie yra susieti su kompiuterine kasos sistema, kas užtikrina ypač spartų klientų aptarnavimą. Informacija apie atsiskaitymus perduodama tiesiogiai iš kasos sistemos, todėl nereikia papildomų vairuotojo-konduktoriaus veiksmų.

Sprendimas tikimasi pagerins ne tik keleivių aptarnavimą, nes visada yra keleivių, kurie neturi smulkių, kurie tiesiog nori mokėti kortele, bet ir tikimasi didesnio darbo efektyvumo, kadangi vietoj pinigų ir grąžos skaičiavimo daugiau dėmesio vairuotojai-konduktoriai galės skirti keleiviui. Be to taupomas aptarnavimo laikas, mažiau darbuotojų klaidų, nes atsiskaitymo suma iš kasos sistemos perduodama tiesiogiai į skaitytuvą ir atgal.

Kaip ir bet kurioje vietoje, kur įrengtas bekontaktis skaitytuvas, keleiviui tereikia pridėti kortelę prie skaitytuvo. Visais atvejais instrukcijos, ką daryti, bus pateiktos skaitytuvo ekrane. Ieškokite lipduko bekontakte kortele autobusuose ir išbandykite naują galimybę.

Busturo informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka