„Busturui” – prestižinis apdovanojimas

12 liepos 04:03 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Remiantis naujausio Lietuvoje atlikto tyrimo „ICERTIAS Best Buy Award“ rezultatais, kur apklausoje dalyvavo 1200 Lietuvos gyventojų, UAB „Busturas” tolimojo susisiekimo transporto paslaugų kategorijoje užėmė pirmą vietą. Tyrimas „ICERTIAS Best Buy Award“ atliekamas griežtai laikantis Pasaulinės viešosios nuomonės bei rinkos tyrimų asociacijos (ESOMAR) ir Tarptautinių prekybos rūmų (ICC) standartų.

Visi apklausoje dalyvavę respondentai yra Lietuvos Respublikos piliečiai. Šveicarų organizacijos „ICERTIAS Best Buy Award“ 2017 metų gegužės mėnesį atliktoje apklausoje dalyvavusių gyventojų buvo prašyta remiantis savo asmenine patirtimi tolimojo susisiekimo transporto paslaugų kategorijoje nurodyti paslaugos teikėją, pasižymintį geriausiu kainos ir kokybės santykiu Lietuvos rinkoje. Svarbu tai, kad šis tyrimas atskleidžia asmeninę vartotojų patirtį ir nuomonę nacionalinėje tolimojo susisiekimo transporto paslaugų rinkoje. Atsakydami į atvirus klausimus, kas reiškia, jog apklausiamieji galėjo laisvai rinktis jiems patinkančius paslaugų teikėjus, kitaip tariant respondentams galimi atsakymų variantai nebuvo pateikiami.

Lietuvoje toks vartotojų pripažinimas ir medalis UAB „Busturui“ suteikia teisę 2017-2018 metais savo tolimojo susisiekimo transporto paslaugas žymėti „Best Buy Award“ sertifikatu ir medaliu už geriausią kainos ir kokybės santykį. Tikimasi, jog toks sertifikatas ir medalis bus naudingas vartotojams – supaprastins geriausių prekių ir paslaugų už patraukliausią kainą paiešką.

„Best Buy Award“ apdovanojimus įvairiose kategorijose yra gavusios tokios kompanijos ir tarptautiniai bei nacionaliniai prekės ženklai kaip „Mercedes-Benz“, „Hewlett-Packard“, „Nike“, „Lidl“, „Yahoo News“, „Bloomberg“, „Volkswagen“, „Daumantai LT“, „Dvaro“, „Švyturys“, „Karūna“, „Ergo“ ir kt.

 

Busturo informacija

Linoa Jakubauskienės nuotrauka