Čekijai – pirmieji tarpmiesčio vežimams skirti dujiniai IVECO autobusai

04 liepos 04:08 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Praėjusiais metais vykusioje „Busworld Europe“ parodoje IVECO gamintojai pristatė „Iveco Crossway“, naudojantį suspaustas gamtines dujas. Dabar šie autobusai jau pasirengę pirmajai kelionei pas vežėjus. 23 naujus autobusus įsigijo Čekijos „Čsad Karviná“ transporto kompanija.

 

 

 

„Iveco Crossway Le Natural Power”, pagaminti Čekijos Vysoké Myto gamykloje. Juose montuojami „Cursor 9 Np” varikliai, jie yra 12 metrų ilgio. Autobusai veš keleivius Kravinos ir Orlovos regionuose. Vežėjai juos pasirinko dėl tvarumo, kokybės, patogumo ir puikaus dizaino. „Crossway“ konstukcija patobulinta, autobuso dujų bakai sumontuoti žemiau, todėl transporto priemonės aukštis išlieka mažiausias šių autobusų rinkoje – 3,210 mm. Dujų balionų bendra talpa yra 1260 litrų (keturi po 315 l), vieną kartą juos pripildžius, autobusas gali nuvažiuoti nuo 500 iki 600 km.

Autobusų salonuose veikia kondicionierius, nemokamas WiFi internetas. Autobusai prieinami ir žmonėms su judėjimo negalia. komfortiška ir vairuotojo darbo vieta.

Įmonė „Čsad Karviná” daug investuoja į transporto priemonių parko atnaujinimą ir modernizavimą. Šiais metais kompanija įsigis 63 naujus autobusus. Įmonės vadovai teikia prioritetą dujiniams autobusams.

„Iveco Crossway Le Natural Power“ gali naudoti ne tik gamtines dujas, bet ir biometaną. Tokios transporto priemonės yra eklogiškesnės nei naudojančios dyzeliną.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka