„Continental ProViu 360” sprendžia „aklosios zonos“ problemą

gegužės 09 03:50 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

„Continental“ koncernas BAUMA parodoje pristatė stebėjimo sistemą „ProViu 360“, skirtą komerciniams automobiliams bei specialiajai technikai.

„ProViu 360“ – tai intelektuali vaizdo kamerų sistema, kurios dėka nelieka „aklųjų zonų“ ir vairuotojas mato vaizdą iš viršaus aplink visą automobilį 360 laipsnių kampu.

„ProViu 360“ ne tik užtikrina saugumą, tačiau ir sutrumpina manevravimo laiką, tokiu būdu padėdama taupyti degalus.

„ProViu 360“ sistema – tai keturios vaizdo kameros, sumontuotos automobilio išorėje. Specialių linzių, dar vadinamų „žuvies akimis“, dėka vairuotojas mato vaizdą iš autobuso ar sunkvežimio šonų, taip pat iš priekio ir galo.

Vairuotojo kabinoje sumontuotas elektronikos bloko valdymo displėjus, kur matyti skaitmeninis vaizdas, perduodamas iš visų keturių kamerų. Tuo pačiu automatiškai optimizuojamas kontrastas ir ryškumas.

Šios sistemos dėka vairuotojas gali vienu žvilgsniu kontroliuoti vadinamąją „akląją zoną“, kurios nematyti per veidrodžius. Kartais ši zona būna tokia didelė, kad gali „paslėpti“ pėsčiuosius, dviratininkus ar net automobilius.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.