Derybos baigtos – vežimo paslaugos lieka „Kėdbusui“

30 gegužės 06:48 2016 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai

aut-kedainPagaliau baigėsi bemaž keturis mėnesius trukusios derybos tarp bendrovės „Kėdbusas“ atstovų ir rajono vadovų dėl vežimo paslaugų ateities Kėdainių krašte.

 

 

 

 

Naujienas apie vežimo paslaugų ateitį rajone bendrovės „Kėdbusas“ kolektyvui pranešė (iš dešinės) rajono meras Saulius Grinkevičius, įmonės valdybos pirmininkas Julius Lukoševičius ir laikinasis vadovas Evaldas Cicėnas.

Naujienas apie vežimo paslaugų ateitį rajone bendrovės „Kėdbusas“ kolektyvui pranešė rajono meras Saulius Grinkevičius, įmonės valdybos pirmininkas Julius Lukoševičius ir laikinasis vadovas Evaldas Cicėnas.

Susitikęs su „Kėdbuso“ kolektyvu rajono meras Saulius Grinkevičius ir bendrovės valdybos pirmininkas Julius Lukoševičius pranešė, kad vežimo paslauga paliekama iki šiol ją teikusiai įmonei. „Keletą mėnesių ieškojome sprendimų, kas kraštiečiams būtų geriausia. Tarėmės ir su vežėjais, ir su kėdainiečiais, ir rajono Tarybos nariais. Po ilgų diskusijų nutarėme, kad vežimo paslaugą ir toliau teiks bendrovė „Kėdbusas“. Vežėjai davė pažadą, kad stiprins įmonę, ieškos galimybių atnaujinti autobusų parką. Mūsų noras vienas – kad paslauga būtų teikiama ir jos kokybė gerėtų. Nenorime sulaukti nusiskundimų, kad autobusai vėluoja, vairuotojai nekultūringi ir nepaslaugūs. Kolektyvas patikino, jog dirbs taip, kad lūkesčius ir pasitikėjimą pateisintų“, – sakė S. Grinkevičius.

Bendrovės „Kėdbusas“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Michailas Pušnovas sakė, kad derybų sprendimai priimti geri: „Labai smagu išgirsti, kad vežimo paslaugos lieka kėdainiečių vežėjų rankose. Aišku, mums reikės pasistengti, kad žmonės būtų patenkinti. Gera žinia ir ta, kad praėjusių metų pelnas – maždaug 40 tūkstančių eurų – skirta visų darbuotojų atlyginimui padidininti. Dabar lieka sulaukti naujo įmonės vadovo ir išspręsti nesutarimus su direktoriaus pavaduotoju Rimgaudu Rimošaičiu.“

Rajono meras sulaukė bendrovės „Kėdbuso“ darbuotojų pasirašyto prašymo atleisti direktoriaus pavaduotoją R. Rimošaitį iš užimamų pareigų. Gavęs patvirtinimą, kad savo prašymo vežėjai nekeičia, S. Grinkevičius patikino, kad bus paisoma kolektyvo nuomonės.

Naujo vadovo paieškas rajono vadovas pažadėjo pradėti jau kitą savaitę, tad artimiausiu metu paaiškės, kam bus patikėtas bendrovės „Kėdbusas“ vairas.

 Vilija Mockuvienė

www.muge.eu

Linos Jakubauskienės nuotrauka