Du nauji autobusai – Žemaitijos miesto keleiviams

gruodžio 04 04:54 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Naujosios Akmenės gyventojai sulaukė kalėdinės dovanos – į miestą atvyko du žemagrindžiai, žmonėms su negalia, šeimoms su vaikais, senjorams pritaikyti „ISUZU Novociti Life“.

 

Pirmą kartą „ISUZU Novociti Life“ pristatyti 2017-aisiais vykusioje „Busworld Europe“ parodoje. Autobusai – ne naujiena ir Lietuvoje, jie veža sostinės keleivius.

„ISUZU Novociti Life“ autobuso variklis perkeltas į transporto priemonės galą, tai garantuoja geresnę garso izoliaciją bei patogesnę kelionę keleiviams.

Be to, lyginant su senesniais „Novociti“ modeliais, „Life“ gali vežti daugiau keleivių. Pasak gamintojų, autobusas garantuoja mažas degalų sąnaudas bei didelį manevringumą.

„Planuojami maršrutai padės keleiviams lengviau susisiekti su rajono centru, svarbiomis įstaigomis, pramoniniu rajonu. Džiaugiamės, kad Naujosios Akmenės savivaldybė rūpinasi ir skatina gyventojų visavertį socialinį ir kultūrinį gyvenimą, stengiasi, kad keliavimas žmonėms būtų patogus“, – rašoma ISUZU atstovės Lietuvoje bendrovės „Saločiai ir partneriai“ Facebook paskyroje.

Metų pradžioje Naujosios Akmenės vežėjai įsigijo du ISUZU autobusus – „Visigo“ ir „Turquoise“.

Naujųjų autobusų pristatymo akimirkas galite pamatyti čia:

https://www.facebook.com/isuzubusbaltic/videos/436318983922035/?t=13

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka