EK: Kelių transporto komandiravimo deklaracijos portalas jau prieinamas ir paruoštas naudoti

27 sausio 05:09 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Europos Komisija informavo, kad Kelių transporto komandiravimo deklaracijos portalas  dabar yra prieinamas adresu: https://www.postingdeclaration.eu/landing ir paruoštas naudoti. Šiame naujame portale rasite dažniausiai užduodamus klausimus – DUK ir vaizdo įrašų mokymus, paaiškinančius, kaip naudotis portalu. Tiek DUK, tiek vaizdo įrašų mokymai yra prieinami visomis ES valstybių narių kalbomis, tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai tik automatiniai vertimai, o artimiausiomis dienomis bus atlikti oficialūs vertimai.

Bet kokioms užklausoms  yra pagalbos puslapis https://www.postingdeclaration.eu/help  , kurį galite pasiekti tiesiogiai portale.

Taip pat informavo, kad mokymo portalas, kurį sukūrė mokymų dalyviams ir kelių transporto operatoriams, kaip galutiniams portalo naudotojams, ir toliau bus prieinama adresu: https://www.postingdeclaration-training.eu/landing  iki tolesnio pranešimo, kad vežėjai galėtų išbandyti portalą prieš naudodami jį profesiniais tikslais.  Šis portalas naudojamas tik mokymosi tikslais!

„Linava” informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka