Elektriniai „Solaris Urbino” važinės Milane ir Bergame

liepos 25 04:35 2017 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Italų vežėjai užsisakė 22 naujus elektrinius „Solaris“ autobusus. Dvylika važinės Bergame ir dešimt – Milane.

 

 

 

 

 

Abiejuose miestuose važinėsiantys autobusai beveik analogiški. Abu miestai pasirinko skirtingus būdus įkrauti autobusus. „ATB Bergamo” naudos 40 kW „Medcom” įkroviklį su galimybe vienu metu įkrauti dvi transporto priemones, o „ATM Milano” naudos 70 kW įkroviklius.

Autobuso salone – patogumai keleiviams ir vairuotojui. Bergamui skirtuose autobusuose – 23 sėdimos vietos, iš viso salone telpa 74 keleiviai. Autobusuose yra kondicionierius su automatine temperatūros reguliavimo sistema, salonui apšviesti naudojama energiją taupanti LED technologiją. Be to, gamintojas vežėjams pateikia stebėjimo sistemą, kurią sudaro 7 colių monitorius centrinėje konsolėje, galinio vaizdo kamera ir fotoaparatai virš durų. Transporto priemonėje taip pat yra keleivių informavimo sistema.

„ATM Milano“ skirtuose autobusuose – 26 sėdimos vietos keleiviams. Autobusuose taip pat yra kondicionieriai. Be to, „Fire Trace“ gesinimo sistema su galimybė automatiškai ištraukti traukos konteinerį. Autobusuose taip pat yra analogiškos „ATM Bergamo” stebėjimo sistemos.

 

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka