Estijai – vienuolika „Isuzu“

09 vasario 05:20 2016 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai


apie-is1„Isuzu“ autobusų atstovę Baltijos šalyse bendrovę „Saločiai ir partneriai“ pastaruoju metu lydi sėkmė. Į Estiją parduota išsyk vienuolika najų „Isuzu Turquoise“.

 

 

 

 

„Jau dešimtį metų sėkmingai bendradarbiaujame su OÜ ATKO Liinid iš Estijos. Tai – privati kompanija, turinti devynis filialus bei daugiau nei 300 autobusų“, – sako UAB „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev.
Jo teigimu, estai puikiai pažįsa „Isuzu“ autobusus bei juos vertina dėl nedidelių eksploatacijos išlaidų. „Mes savo ruožtu pasiūlome palankiausias kainas. Įsigiję autobusų pigiau, Estijos vežėjai laimi Estijos rajonų savivaldybių skelbiamus konkursus keleiviams vežti“, – aiškina R. Andrejev.

Dabar įsigytieji „Isuzu Turquoise“ veš keleivius Jogeva rajone.

Pasak jo, „Isuzu Turquoise“ – vienas iš populiariausių ir ekonomiškiausių modelių. „Tai – tarsi darbinis arkliukas, padedantis taupyti lėšas, tuo pačiu vežėjams daugiau uždirbti. Estai džiaugiasi ir patikima autobuso konstrukcija“, – kalba „Isuzu“ autobusų pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

Autobusas vienu metu gali vežti 40 keleivių. Atnaujintame modelyje sumontuotas Euro 6 standartų reikalavimus atitinkantis variklis, yra borto kompiuteris. „Remiantis jo parodymais galima spręsti, kad autobusas šimtui kilometrų nuvažiuoti sunaudoja vos 16,5 litro degalų. Tai – optimalios sąnaudos tokio dydžio ir tokios talpos autobusui“, – kalba V. Šulga.
„Saločiai ir partneriai“ į Estiją jau pardavė daugiau nei šimtą autobusų, kurie iki šiol veža keleivius šalies keliais. Mūsų portalas taip pat nesyk džiaugėsi lietuvių kompanijos sėkme Esijoje bei Latvijoje.

 

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Saločiai ir partneriai” nuotraukos

  • apie-is
  • apie-is2
  • apie-is1