Europos vežėjams – pirmieji „ISUZU Kendo CNG“

08 sausio 05:56 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Anadolu ISUZU“ pristatė 6 naujus 13 metrų ilgio „Kendo“ SGD autobusus Šiaurės Makedonijai. Per specialią ceremoniją, kurioje dalyvavo Šiaurės Makedonijos ministras pirmininkas Zoranas Zaevas, nauji autobusai buvo perduoti Bitolos miesto viešojo transporto įmonei „REK Bitola“ elektrinėje Bitolos mieste. Sutartis dėl autobusų pristatymo buvo pasirašyta 2020 m. vasario mėn.

 

 

Pirmuosius autobusus į Šiaurės Makedoniją „Anadolu ISUZU“ pristatė 2019 m., tai buvo „Citiport“. „Isuzu Kendo CNG“ ilgis yra 13 metrų, autobusai skirti vežti keleivius priemiesčio ar  tolimojo susisiekimo maršrutais, taip pat – mokiniams į mokyklas.

„Kendo“ dizainas atnaujintas, sumontuoti priekiniai bei galiniai LED žibintai. Vairuotojui skirtas skaitmeninis prietaisų skydelis. Standartinėje  „Kendo CNG“ yra 63 sėdimos vietos, bet saloną galima modifikuoti, atlenkti sėdynes ir jų vietoje vežti stovinčius keleivius ar neįgaliuosius vežimėliuose.

„Kendo CNG“ bagažo tūris – 7,5 kub. m, variklis 9 l „Euro 6D Cummins“ CNG, pasiekiantis 320 AG, esant 2000 aps./min. Pavarų dėžė – „ZF EcoLife 6 AP 1400“. Autobuse taip pat sumontuotos įvairios „Anadolu Isuzu“ išmaniosios saugos sistemos.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka