„Go!Bus“ – keliauti su draugais

kovo 06 04:30 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Autobusai, ko gero, ne pati tinkamiausia transporto priemonė tolimoms kelionėms. Jie nusileidžia lėktuvams greičiu, o traukiniams – komforto lygiu. Tačiau dizaineris Rubenas Oya sukūrė autobuso konceptą „Go!Bus Double Decker“, puikiai tinkantį keliauti smagioms draugų kompanijoms.

Kas svarbiausia, vykstant į ilgą kelionę? Žinoma: patogumas ir gera kompanija. Rubenas Oya ir pasistengė sukurti tokį autobuso konceptą,

kur smagi kompanija puikiai jaustųsi keliaudama ir keletą dienų.

„Go!Bus Double Decker“ – dviaukštis. Antrasis jo aukštas labiau primena jachtos denį nei įprastą autobusą. Čia įrengtos vietos poilsiui, pokalbiams, staliukai užkandžiams ir pan. Ir visa tai – po stikliniu stogu, kurį, beje, galima ir patamsinti. Dalis stogo palikta užveriama – kad keliautojai, neišlipdami iš autouso, galėtų mėgautis saulės voniomis.

Apatinis „Go!Bus Double Decker“ aukštas skirtas miegui. Jame įrengta keletas kambarėlių su lovomis, sumontuotos užveriamos durys. Viena iš šoninių autobuso sienų – taip pat sktiklinė. Kokia gi kelionė nesidairant aplinkui!

Vienu metu autobusu gali keliauti septyni žmonės. Beje, vykstant į kelionę „Go!Bus Double Decker“, nebereikia ieškoti vietos apsistoti – namai vyksta drauge su jumis.

Autobuso dizaineris nesiūlo įsigyti tokio autobuso ir laikyti jį garaže nuo vasaros iki vasaros. Idėjos esmė – transportas, kurį galima išsinuomoti smagiai kelionei su draugais.

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.