Hanoveryje debiutuos naujas „Solaris Urbino”

15 rugsėjo 03:05 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Artėja didžiausia ir svarbiausia komercinio transporto paroda IAA, kur visi transporto priemonių, detalių bei aksesuarų jiems gamintojai stengiasi pristatyti visas pastaruoju metu sukurtas naujoves.

Ne išimtis – ir Lenkijos „Solaris Bus and Coach“, kurie žada pristatyti parodoje atnaujintą miesto autobusą.

Gamintojai kol kas nepateikia daug informacijos apie IAA parodoje debiutuosiantį naująjį „Urbino“. Kol kas aišku tik tiek, jog bus pristatytos dvi naujojo autobuso versijos – 12 metrų ir sudvejintas 18 metrų ilgio. Autobusų kėbulas bus pagamintas iš nerūdijančio plieno. Gamintojų teigimu, palengvintas kėbulas bus toks pats patikimas, kaip ir ankstesnių transporto priemonių, tačiau autobusas naudos mažiau degalų. Naujas varklio skyrius bus patogesnis remontininkams.

Naujos kartos „Solaris Urbino“ bus sumontuotas Euro 6 reikalavimus atitinkantis variklis, tai pat klientai galės rinktis transporto priemones su dujiniais ar elektriniais varikliais.

Pasak gamintojų, šiek tiek keisis ir autobuso eksterjeras – kampai bus labiau suapvalinti, o išorėje ir viduje bus montuojami šviesos diodų LED žibintai.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.