grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Iki 2035-ųjų Taline – tik elektriniai autobusai

Talino miesto valdžia iškėlė ambicingus planus – 2035-aisiais mieste keleivius vežti turėtų tik elektriniai autobusai. Žadama atsisakyti ne tik dyzelinių autobusų, bet ir troleibusų tinklo.        

Skaityti daugiau

„Mercedes-Benz eCitaro“ – dar dviem Vokietijos miestams

Elektrinius „Mercedes-Benz“ autobusus užsakė Manheimo ir Heidelbergo vežėjai. Pirmuosius „eCitaro“ įsigijo Hamburgo vežėjai, 15 šių autobusų užsakė ir Berlyno viešojo transporto įmonė.        

Skaityti daugiau

Plzene išbandomas naujas „Škoda 27 Tr New Urbino“ troleibusas

„Škoda“ gamykla sukūrė elektros įrangą pirmajam „Škoda 27 Tr New Urbino“, skirtam Plzeno miestui ir pradėjo transporto priemonės bandymus.      

Skaityti daugiau

„Kauno autobusai“ renkasi išperkamąją naujų autobusų nuomą

Kauno miesto gatvėse jau kovo mėnesį turėtų pasirodyti 25 nauji žemagrindžiai autobusai. Konkursą pateikti transporto priemones bendrovei laimėjo Turkijos „Temsa“ gamintojai, kurių atstovė Lietuvoje – UAB „Kautra“.      

Skaityti daugiau

Savivaldžių autobusų era prasideda. Kada jie pasirodys Europos miestuose?

Vis daugiau gamintojų pristato savivaldžius autobusus. Las Vegase vykusioje CES parodoje pristatytas dar vienas autobuso prototipas – „e.GO People Mover“. Tai – bendras „e.GO.Mobile“, ZF ir Prancūzijos „Transdev“, kuri jau

Skaityti daugiau

„Van Hool“ pristato vandenilinius autobusus

Belgijos bendrovė į vandenilio technologijas investuoja jau seniai. Artimiausiu metu pasirodys dvi premjeros: nauji vandeniliniai „A330 FC“ ir „Van Hool Exqui.City 18 FC“. Pastarasis autobusas bus pirmoji Europoje vandenilinė transporto

Skaityti daugiau

Studentai pristatė saulės energiją naudojančio autobuso prototipą

Indijos Naujojo Delio įvairių „Lovely Professional University“ padalinių studentai sukūrė ir pristatė saulės energiją naudojantį savivaldį autobusą. Jo prototipas pristatytas Indijos mokslo kongrese, vykusiame sausio pradžioje.      

Skaityti daugiau

Čilėje – 100 BYD K9FE elektrinių autobusų

Praėjusių metų gruodžio pradžioje Čilės vyriausybė surengė 100 BYD K9FE elektros autobusų atvykimo į Čilės sostinę Santjagą ceremoniją. Tokiu būdu miesto autobusų parkas tapo didžiausiu elektrinių autobusų parku Lotynų Amerikoje.

Skaityti daugiau

Vokietijos tarpmiesčio maršrutuose – pirmasis elektrinis autobusas

Kinietiškas „Yutong“, skirtas tarpmiesčio vežimams, pradėjo vežti keleivius tarp Vokietijos Manheimo ir Frankfurto oro uosto. Taip pat elektriniu autobusu bus galima nuvykti ir į kitus Vokietijos miestus.    

Skaityti daugiau

Afrikoje – pirmieji suspaustas gamtines dujas naudojantys IVECO autobusai

26 „Iveco Crealis CNG“ važinės buvusioje Dramblio Kaulo Kranto sostinėje Abidžane. Tai bus pirmosios suspaustas gamtines dujas naudojančios transporto priemonės Afrikos žemyne.      

Skaityti daugiau