grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Alternatyviais degalais varomi autobusai jau užima pusę rinkos

Praėjusiais metais Vakarų Europoje elektrinių autobusų rinka padidėjo 22% (kartu su Lenkija). Nuo 2020 m. sausio 1 d. Iki gruodžio 31 d. buvo įregistruoti 2 062 elektriniai autobusai (be troleibusų).

Skaityti daugiau

„Neuron EV“ į ateitį žengia su nauju elektriniu autobusu

Ateities automobilių vizijas pristatanti JAV kompanija „Neuron EV“ sukūrė naują elektrinį autobusą, kuris, jų teigimu, lems viešojo transporto ateitį. Kompanijos siūlomas autobusas suvienytų kelių ir geležinkelio transporto privalumus.

Skaityti daugiau

Europos miestai neatsisako troleibusų: „Van Hool“ pristatys šešis į Italiją

Belgijos autobusų gamintojas „Van Hool“ 2022 m. viduryje pristatys šešis 18 metrų ilgio troleibusus Italijos miesto Peskaros transporto tarnybai. Dar trys gali būti užsakyti vėliau.

Skaityti daugiau

Koks elektrinis autobusas veš keleivius Jonavoje?

Jonavos rajono savivaldybėje antradienį pasirašyta sutartis dėl naujo elektra varomo autobuso įsigijimo. UAB „Jonavos autobusai“ kartu su savivaldybe perka ekologišką „Solaris Urbino 12 Electric“.

Skaityti daugiau

„Rīgas satiksme” išbandė vandenilinį autobusą ir paskelbė bandymų rezultatus

„Rīgas satiksme” vasario 6-11 dienomis išbandė vandenilinį „Solaris“ autobusą. Kad būtų gauta kaip įmanoma daugiau duomenų, transporto priemonė vežė keleivius skirtingais maršrutais.        

Skaityti daugiau

MAZ žada gamyklą vien tik autobusams gaminti

MAZ žada statyti naują gamyklą vien tik autobusams surinkinėti. Priminsime, kad praėjusių metų pabaigoje atidaryta nauja elektrinio transporto surinkimo linija Žodine, kuri jau dirba visu pajėgumu, todėl sukurtas naujos gamyklos

Skaityti daugiau

JAV pristatytas elektrinis savivaldis tarpmiesčio vežimams skirtas autobusas

Tarpmiesčio autobusus gaminanti gamykla Minesotoje pristatė pirmąjį Šiaurės Amerikoje elektrinį savivaldį autobusą, praneša „Daily Mail“.          

Skaityti daugiau

Prahos vežėjai užsisakė 14 „Škoda Electric“ autobusų su „Temsa“ kėbulu

„Prahos viešasis transportas“ iš „Škoda Electric“ užsakė keturiolika naujų elektrinių autobusų. Tai yra pirmasis užsakymas, kurį „Škoda“ atliks bendradarbiaudama su Turkijos įmone „Temsa“.      

Skaityti daugiau

Trys ketvirtadaliai 2020 m. „IVECO Bus“ parduotų transporto priemonių – ne dyzelinės

Trys ketvirtadaliai autobusų, kuriuos 2020 m. pardavė „Iveco Bus“, buvo dujiniai, hibridiniai ir elektriniai. Jie sudarė daugiau nei 77 proc. visos produkcijos, tai yra 17 proc. daugiau nei 2019 m.

Skaityti daugiau

„Arriva“ Nyderlanduose užsisakė dešimt „Solaris“ vandenilinių autobusų

„Solaris“ ir Nyderlandų transporto operatorius pasirašė kontraktą dėl dešimties vandenilinių autobusų pristatymo. Dvylikos metrų ilgio autobusai Gelderlando provincijoje pakeis dyzelinius autobusus.        

Skaityti daugiau