Į krepšį mėtė per autobuso užtvarą

02 liepos 03:15 2020 Spausdinti straipsnį Įdomybės Lankytojai Patirtis

Prieš pirmą kartą Lietuvoje rengiamą netradicinių metimų į krepšį turnyrą krepšinio lankus išbandė renginio vedėjai metę iššūkį autobusų vairuotojams. Netradicinės rungties dalyviai į krepšį mėtė per 3,6 metrų aukščio tarpmiestinį autobusą.

 

 

 

„Metant trickshotus, svarbiausia yra įsikūnyti į kitą žmogų, o mano mėgstamiausias metimas – kablys iš toli, – kalbėjo renginio vedėjas Vytautas Mikaitis. – Visada noriu, kad atakuojant mane aplankytų Gintaro Einikio dvasia, nes būtų garantuota, jog pataikysiu.

https://www.youtube.com/watch?v=5fVFZ5Esz_I

Autobuso vairuotojas Andrius Venckus, laisvalaikiu žaidžiantis krepšinį, dalinosi iššūkio įspūdžiais.

„Na vairuoti autobusą šiek tiek lengviau nei per jį mėtyti į krepšį. Autobusas beveik keturių metrų aukščio, tai gynyba rimta buvo, smagi patirtis. Su draugais pažaidžiam krepšinį savaitgaliais. Į žaidimo pabaigą pamėtom ir netradicinius metimus. Kartą įmečiau tris kartus iš eilės nuo aikštės vidurio. Toks kol kas mano didžiausias tokio tipo metimų pasiekimas, – pasakojo “Kautros” tarpmiestinio autobuso vairuotojas.

Šį ketvirtadienį Kaune prie „Krepšinio namų“ esančioje krepšinio aikštelėje #LKFtrickshot turnyro dalyvių pasirodymus vertins buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė, Lietuvos rinktinės žaidėjai Rokas Jokubaitis bei Donatas Motiejūnas.

„Kautros“ informacija ir nuotraukos

 

  • apie-kreps
  • apie-kreps1
  • apie-kreps2
  • apie-kreps3
  • apie-kreps4