Išbandomas naujas „Škoda“ troleibusas

13 birželio 03:58 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Pilzene, Čekijoje, išbandomas naujas 12 metrų ilgio „T´CITY Škoda“ troleibusas. Transporto priemonė bus bandoma šiame mieste, kad būtų galima atlikti reikalingus homologacijos testus.

Naujasis „Škoda T’CITY“ buvo sukurtas bendradarbiaujant su antrine įmone „Temsa“, gaminančia naujos kartos kėbulus troleibusams. „Škoda“ pridėjo traukos įrangą.

Per bandomuosius važiavimus bus tikrinamas transporto priemonės saugumas, programinės įrangos funkcionavimas. Naujajame troleibuse įrengtas oro kondicionierius, užtikrinantis didesnį keleivių komfortą, kaip standartinė įranga sumontuota moderni keleivių informavimo sistema.

„Škoda transporto priemonių šeima turi naują narį. Labai džiaugiuosi, kad galime pristatyti naujus troleibusus, kurie tęsia mūsų 86 metų tradicijas. Per tą laiką savo klientams jau pristatėme daugiau nei 14 500 troleibusų ir tikiu, kad naujasis „Škoda T’CITY“ bus toks pat populiarus, kaip ir kiti mūsų gaminiai“, – sako Tanya Altmann, „Škoda Group“ autobusų produktų linijos prezidentė.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka