Ispaniškuose autobusuose pradedama montuoti elektroninio bilieto įranga

15 balandžio 04:13 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Dešimt ispaniškų autobusų, jau atvykusių į Lietuvą, iš bendrovės „Transmitto“ atvažiuos į 2-ąjį Troleibusų parką. Čia juose bus įdiegta elektroninio bilieto įranga, ir transporto priemonės laipsniškai išvažiuos į miesto gatves.

Iš viso bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ sulauks dvidešimt vieno naujo ispaniško autobuso: dvidešimties suspaustas gamtines dujas naudojančių „Castrosua City Versus Citelis CNG“ ir vieno „Castrosua Tempus Hybrid“. Du autobusai išvažiavo į miestą prieš pora savaičių.

„Iki mėnesio pabaigos tikimės į miesto gatves išleisti visus ispaniškus autobusus. Tuomet mieste bus dar daugiau naujų transporto priemonių”, – sako bendrovės „Vilniaus viešasis transportas” technikos direktorius Juozas Grabys.

Ispaniški autobusai įsigyti už Lietuvos Ispanijai parduotus vadinamuosius taršos leidimus. Iš viso „Castrosua” gamykloje surinktų transporto 93 priemonių sulauks devyni šalies autobusų parkai.

Tai – jau ne pirmieji nauji autobusai, kurių pastaruoju metu sulaukė bendrovė „Vilniaus viešasis transportas”. Praėjusių metų pavasarį į sostinę atvyko aštuoniolika MAN „Lion’s City CNG”, o šių metų pradžioje – devyniolika „Solaris Urbino CNG”. Visos transporto priemonės įsigytos už ES lėšas pagal priemonę „Kompleksinė viešojo transporto plėtra”, 15 proc. reikalingų lėšų pridėjo Vilniaus miesto savivaldybė.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.