Italai kviečiami teikti pasiūlymus viešajam transportui tobulinti

01 liepos 03:34 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Italijos gyventojai galės pareikšti nuomonę dėl šalies viešojo transporto, taip pat pateikti pasiūlymus jam tobulinti. Akciją rengia „Citytech”, „BUStech” drauge su žurnalu „Autobus”.

Bus kaupiamas idėjų bankas, vėliau geriausios iš jų bus pateikiamos šalies vyriausybei. Gyventojai galės pateikti siūlymus, kaip išsaugoti darbo vietas viešojo transporto įmonėse, kaip plėtoti jo infrastruktūrą, diegti bei skatinti inovacijas, modernias technologijas, gerinti paslaugos kokybę, mažinti aplinkos užterštumą ir pan. Italai taip pat galės pareikšti pastabas dėl prastai veikiančios viešojo transporto sistemos.

Pasak idėjos sumanytojų, Italijoje pernelyg menkai investuojama į keleivinio transporto priemonių parko atnaujinimą, trūksta technologinių naujovių. Tokiu būdu viešasis transportas nėra patrauklus šalies gyventojams. Pagerinus paslaugos kokybę, daugiau gyventojų iš nuosavų automobilių persėstų į viešąjį transportą.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.