Italijos Bolonijos mieste – daugiau nei 300 SGD autobusų

31 liepos 04:43 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Naujausią konkursą pateikti 21 dujinį autobusą Bolonijai laimėjo „Industria Italiana Autobus“. Juos įsigijo viešojo transporto kompanija „Tper”.

 

 

 

 

 

Prieš keletą dienų pirmasis 12 metrų ilgio autobusas pasirodė Bolonijos gatvėse. Visos transporto priemonės pasirodys iki rudens. Tuomet transporto įmonė turės 300 suspaustas gamtines dujas naudojančių autobusų.

Į naujus „Citymood“ autobusus „Tper“ investavo 4,5 mln. eurų, iš kurių 70 proc. – įmonės lėšos. Naujuosiuose autobusuose yra trejos dvigubos durys, koridorius – paplatintas. Salone – 23 sėdimos vietos, iš kurių keturios skirtos žmonėms, turintiems judėjimo problemų, taip pat nėščioms moterims ar suaugusiems su mažais vaikais. Yra ir dvi atlenkiamos sėdynės. Iš viso autobusu gali važiuoti daugiau nei 100 žmonių.

Kai į Boloniją atvyks visi užsakytieji autobusai, „Tper“ bus vienas daugiausiai dujinių autobusų turinčių parkų tiek Italijoje, tiek ir Europoje.

Taip pat „Tper“ skelbia, jog netrukus pradės naudoti suskystintas gamtines dujas naudojančius autobusus. Tikimasi, kad pirmieji pasirodys jau 2019-ųjų viduryje.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka