IVECO autobusuose – „Hyundai“ kuro elementai

20 liepos 14:15 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Prieš keletą dienų tapo žinoma, kad „IVECO Bus“ savo elektriniuose autobusuose planuoja montuoti „Hyundai Motor Group Fuel Cell technologijų padalinio“ HTWO kuro elementus. Šis sprendimas – pirmasis svarbus Italijos ir Pietų Korėjos gamintojų bendradarbiavimo, dėl kurio sutarta šių metų kovą, rezultatas.

Be to, „IVECO Bus“ jau pradėjo dalyvauti konkursuose patiekti vandenilinius autobusus su HTWO komponentais. Italijoje planuojama pradėti aplinką tausojančių autobusų gamybą – priminsime, kad „IVECO Bus“ neseniai paskelbė apie autobusų gamybos atgimimą savo istorinėje tėvynėje.

Domenico Nusera, „Iveco Group“ autobusų verslo padalinio prezidentas, sakė: „Bendradarbiaudami su tokiu pramonės lyderiu kaip HTWO, remdamiesi daugiau nei 20 metų „Hyundai“ patirtimi vandenilio kuro elementų technologijų srityje, mes, IVECO BUS, galėsime greitai reaguoti į klientų poreikius dėl nulinės emisijos transporto priemonių. Mes jau pradėjome teikti pasiūlymus vandeniliniams autobusams ir tai darysime artimiausiu metu. Mūsų įmonė atlieka pagrindinį vaidmenį keičiant Europos masinio keleivinio transporto segmento energiją“.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka