„IVECO Bus“ bus surenkami istorinėje tėvynėje

20 liepos 04:15 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„IVECO Bus“ šiuo metu Italijoje turi gamyklas Turine ir Foggia, kurios šiuo metu specializuojasi gaminti pramoninius vidaus degimo variklius. Pastaruoju metu nuspręsta istorinėje autobusų tėvynėje atgaivinti autobusų gamybą – Italijoje bus surenkami autobusai su elektriniais ir vandeniliniais elektriniais varikliais.

Teigiama, jog projektas prisidės prie Italijos viešojo transporto perėjimo prie alternatyvių energijos šaltinių. Tam „IVECO Bus“ žada apmokyti esamus darbuotojus ir priimti naujų.

Turine esančioje gamykloje bus gaminami varikliai, o  Foggia mieste bus įdiegtos naujos linijos, skirtos galutiniam elektrinių ir vandenilinių autobusų surinkimui. Planuojama, kad čia bus surenkami ir biometanu bei naujausios kartos biodyzelinu varomi autobusai.

Į Italiją atvyks kitose „IVECO Bus“ priklausančiose gamyklose surinkti autobusai, Foggia gamykloje procesas bus užbaigtas. „IVECO Bus‘ gamybos sukūrimo projektas yra tvirtinimo stadijoje ir gali būti pradėtas įgyvendinti jau 2022 m. Tokiu atveju pirmieji autobusai būtų pradėti montuoti 2023 m. pavasarį.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka