JAV mokyklinio autobuso vairuotojas išgelbėjo merginą nuo savižudybės

sausio 06 04:47 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Amerikietis mokyklinio autobuso vairuotojas Darnell‘as Barton‘as išgelbėjo paauglę merginą, kai ši rengėsi šokti nuo tilto. Iš pradžių jis nuspaudė autobuso garsinį signalą, kad patrauktų praeivių dėmesį į merginą, tačiau vaizdo įraše matyti, jog jam tai nepavyko. Tuomet vyriškis sustabdė autobusą ir priėjo prie paauglės.

„Aš pagriebiau ją už rankos, kita apkabinau ją per pečius ir laikiau. Paklausiau – „Miss, ar jūs tikrai norite ten?“ Po kurio laiko ji atsakė – „Taip“, – pasakoja vairuotojas.

Galų gale jam pavyko atkalbėti merginą nuo nepataisomo žingsnio. Jis nukėlė ją nuo turėklų ir dvidešimt minučių, kol atvyko psichologai, kalbėjosi su ja. Tuo metu autobuse važiavę vaikai kantriai stebėjo vykstančią dramą.

Įrašas pateko žurnalistams, ir jie pavadino D. Bartoną „didžiu žmogumi su didele širdimi“. Milijonierius Donaldas Trampas taip įsijautė, kad padovanojo didvyriui 10 tūkst. dolerių.

Psichologai teigia – jei visi žmonės būtų tokie jautrūs ir dėmesingi, pavyktų išgelbėti daugelį gyvybių. Juk, remiantis statistika, 5 proc. Žemės gyventojų – tai yra kas dešimtas žmogus – vienu ar kitu metu bandė nusižudyti. Tačiau daugeliui tokiu atveju tiesiog pritrūko tokio neabejingo nepažįstamojo šalia.

http://www.youtube.com/watch?v=UUM2KWdaADs&feature=player_detailpage

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.