JUDU įspėja viešojo transporto keleivius – išlikite budrūs

08 liepos 04:21 2024 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Soc. tinkluose ir nepatikimose svetainėse platinami melagingi įrašai apie nemokamus viešojo transporto bilietus. JUDU prašo Vilniaus miesto gyventojų ir svečių išlikti budriems ir nespausti įtarimą keliančių nuorodų. Vienintelė patikima informacija yra skelbiama tik oficialiame www.judu.lt puslapyje ar oficialiose JUDU soc. tinklų paskyrose.

„Sukčiai, pasinaudodami JUDU vardu, kuria melagingas soc. tinklų paskyras, taip siekia išvilioti asmens duomenis. Prašome išlikti budriems, elgtis atsakingai ir nepateikti savo asmens duomenų, neįsitikinus, kad tai yra patikima svetainė. JUDU nedovanoja ir nemokamai nedalina viešojo transporto bilietų. Pamatę tokius pasiūlymus, atpažinsite, jog tai sukčiavimas“, – įspėja JUDU Komunikacijos ir rinkodaros vadovė Vitalija Ročė.

Apie neteisėtą JUDU prekės ženklo naudojimą ir sukčiavimą įmonė pranešė policijai ir Nacionaliniam kibernetinio saugumo centrui.

Jei suabejojote informacijos patikimumu, prašome kreipti į JUDU Klientų aptarnavimo centrus: telefonu +370 5 210 70 50 ar el. paštu info@judu.lt

judu.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka