Jurbarkiečiai jau dešimtį metų renkasi „Isuzu” autobusus

24 rugpjūčio 05:00 2016 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

apie-jurJurbarko autobusų parkas įsigijo dar du naujus  „Isuzu” autobusus. Šios markės transporto priemones jurbarkiečiai renkasi jau dešimtį metų. Šimto metų jubiliejų šiemet švenčianti  „Isuzu” gamykla siūlo klientams ypač geras autobusų kainas. 

Pasak Jurbarko autobusų parko l.e.p. direktorės Linos Vaišvilienės, pirmieji įsigytieji „Isuzu” dar buvo su Euro 3 standartų reikalavimus atitinkančiais varikliais. Nors jiems – jau dešimt metų, jie iki šiol veža keleivius rajono keliais.

„Mes vieni iš pirmųjų Lietuvoje pradėjome pirkti naujus autobusus. Pasirinkome „Isuzu” – jie mums tuo metu atrodė patikimiausi. Dėl savo pasirinkimo niekada nepasigailėjome – šio gamintojo transporto priemonės patikimos, jos puikiai atlaiko rajono žvyrkelius. Be to, šių autobusų dydis – optimalus, jie ekonomiški, padeda mums taupyti degalus. Iš sutaupytų lėšų kasmet galime nesiskolindami iš banko papildyti parką naujais, ne pavažinėtais autobusais”, – kalba L. Vaišvilienė.

Jurbarkiečių naujieji „Isuzu”  – su Euro 6 standartų reikalavimais atitinkančiais varikliais. Tiek išorės, tiek vidaus dizainas modernus ir praktiškas. Autobusų varikliai dirba tyliau nei pirmtakų. „Saločiai ir partneriai“ vyrukai nuolat tobulėja, pasiūlė mums daugybę modernių sprendimų: nemokamą internetą su Wi-Fi ryšiu, transporto priemones gražiai apklijavo lipdukais su rajono simbolika, pasiūlė pigesnį Kasko draudimą bei TPCA atliko tachografo patikrą. Autobusai mums pristatyti visiškai parengti darbui. Vos įgiję licenciją, išleisime juos į rajono kelius”, – džiaugiasi L. Vaišvilienė.

Miesto vadovai taip pat patenkinti, kad vežėjai įstengia atnaujinti autobusų parką ne pavažinėtomis, bet naujomis transporto priemonėmis. „Nauja – tai ne sena. Džiugu, kad nuo rugsėjo pirmosios moksleiviai galės važiuoti naujais autobusais, rajono žmonės džiaugsis pagerėjusia paslaugos kokybe. Nauji autobusai užtikrina ir komfortą, ir saugumą. Puiku, kad autobusuose veikia nemokamas internetas”, – įlipęs į naująjį autobusą, pasidžiaugė rajono meras Skirmantas Mockevičius.

Meras patenkintas, kad rajono autobusų parkas dirba pelningai, kad įstengia įsigyti naujų autobusų.

Tuo, kad gali šalies vežėjams pateikti naujus, modernius autobusus, džiaugiasi ir bendrovės „Saločiai ir partneriai“  vadovai. „Visuose mūsų siūlomuose autobusuose sumontuotos modernios saugumo sistemos. Keleivių patogumui – kondicionieriai, moderni šildymo, vėdinimo sistema. Šimto metų patirtis suteikia galimybę gamintojams pateikti gerus autobusus, o mes, „Isuzu” atstovai Lietuvoje, savo ruožtu stengiamės savo klientams suteikti ypač geras kainas bei transporto priemonių įsigijimo sąlygas”, – sako „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslanas Andrjevas.

Naujuose autobusuose sumontuota moderni elektroninė diagnostinė įranga. Ją remontuoti „Saločiai ir partneriai“  mokys  Jurbarko autobusų parko darbuotojus. „Puiku, kad Jurbarke bus įrengtas „Isuzu” autobusų servisas su modernia įranga”, – sako Jurbarko savivaldybės  administracijos direktore Vida Rekešienė.

Naujomis būsimomis serviso paslaugomis patenkinti ir UAB „Jurbarko autobuso parkas“ mechanikai. „Dar pamenu pirmuosius, prieš dešimtį metų įsigytus autobusus. Jie iki šiol veža keleivius, jų būklė tebėra gera. Tik iš paviršiaus atsirado šiek tiek rūdžių, tačiau tai – menka bėda. Autobusą galima perdažyti. Transporto priemonės konstrukcija ir pagrindiniai agregatai – patikimi ir tvirti. Tuo per autobuso eksploatavimo laikotarpį spėjome įsitikinti”, – sako Vidas Gailius.

 

eBus.lt

Jurbarko rajono savivaldybės nuotraukos

  • apie-jur1
  • apie-jur5
  • apie-jur2
  • apie-jur3
  • apie-jur4
  • apie-jurb8
  • apie-jurb
  • apie-jurb0
  • apie-jurb7
  • apie-jurb10