Kalifornijoje užsidegė vandenilinis autobusas ir vandenilio pildymo stotis

27 liepos 04:12 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Kalifornijos Kerno apygardoje užsidegė ir sprogo vandenilio degalų pildymo stotis. Apgadintas  1,1 mln. dolerių vertės vandenilinis autobusas ir dalis „Golden State Empire Transit“ stoties. Šią naujieną praneša „Masstransitmag“. Sprogimo priežastis tiriama.

„Golden State Empire Transit“ šiuo metu eksploatuoja 10 vandenilinių autobusų. Pirmieji penki autobusai užsakyti 2020 m., antrieji – 2021 m. spalio mėn. GTV eksploatuoja „Xcelsior CHARGE H2 40“.

Autobusai buvo įsigyti pagal Kalifornijos bendrųjų paslaugų departamento („CDGS“) sutartį. GET yra transporto paslaugų teikėjas Bakersfieldo mieste, Kalifornijoje. Įmonė veža daugiau nei šešis milijonus keleivių per metus.

„Masstransitmag“ cituoja „Golden Empire Transit District“ pranešimą, kuriame teigiama, kad „iš ką tik pripildytų autobuso bakų buvo girdėti ir matyti sprogimai, tačiau degalinės talpos neužsidegė dėl saugos technologijų. Padėtis galėjo būti ir blogesnė, bet veikiantys saugos mechanizmai ir greiti Beikersfildo ugniagesių departamento veiksmai sumažino žalą“.

eBus.lt

Nuotrauka iš KBAX naujienų