„Kautra” išpildė Martyno Levickio vaikystės svajonę (video)

kovo 24 04:37 2015 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kiekvienas turime vaikystės svajonę – užaugę norime būti astronautais, dainininkais, medikais ar autobuso vairuotojais. Šį šeštadienį Lietuvoje ir pasaulyje garsus akordeonistas Martynas Levickis galėjo įgyvendinti savo vaikystės svajonę – bent trumpam tapti autobuso vairuotoju. Ją įgyvendinti padėjo, viena iš didžiausių keleivių vežimo kompanijų Lietuvoje, UAB „Kautra“.

„Perskaitę Martyno Levickio interviu internete ir sužinoję, kad Martyno vaikystės svajonė vairuoti autobusą pagalvojome, kad taip paprasta ją įgyvendinti. Pasikvietėm ir šiandien turėjome įspūdingą vairuotoją. Džiaugiamės, kad Martynui patiko ir įgyvendinome jo svajonę – kalbėjo UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Prieš vairavimą Martynas, kaip ir visi „Kautros“ vairuotojai, turėjo pasitikrinti blaivumą. Alkotesterio rezultatams rodant 0,00 promilės Martynas patraukė išbandyti pirmąjį naują, net 13 metrų ilgio, Temsa Safari HD autobusą. Šį autobusą įmonės teritorijoje vairuoti padėjo vairuotojas Darius Radzevičius, vaikystėje taip pat svajojęs tapti autobuso vairuotoju.

Su daugiau nei 24 tonas sveriančiu dviaukščiu „Setra“ autobusu Martyną supažindino ir vairuoti padėjo vairuotojas Petras Gėdvygas, įmonėje dirbantis daugiau nei 30 metų. Laisvalaikiu mėgstantis dainuoti Petras įteikė Martynui išleistą savo dainų kompaktą.

Abu įmonės vairuotojai įvertino Martyno Levickio vairavimą aukščiausiais balais. Susitikimo pabaigoje Martynas atminčiai gavo tachografo disketę, parodančią detalią kelionės informaciją – kokiu greičiu važiavo autobusas, kiek laiko truko kelionė ir kt.

„Įspūdžiai tikrai neeiliniai, tikrai ne kiekvieną dieną paprastam žmogui tenka vairuoti tokį gigantą, dviejų aukštų autobusą. Labai džiaugiuosi turėjęs tokią galimybę. Tikiuosi, tai ne paskutinis mano apsilankymas „Kautroje“ ir kai prireiks papildomo darbo galėsiu čia sugrįžti, nes kaip matot autobusą pastačiau į vietą puikiai.“ – juokavo Marynas Levickis.

„Kautros“ informacija

Filmuotą medžiagą galite pasižiūrėti čia:

https://www.youtube.com/watch?v=FFTYJr0GQus

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.