Kiek Talino viešasis transportas kainuoja užsieniečiams?

08 balandžio 03:31 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Nuo šių metų pradžios Talino gyventojai viešuoju transportu važinėja nemokamai. Tačiau kitų Estijos regionų gyventojams bei užsieniečiams už kelionę reikia mokėti. Taigi, kiek kainuoja Talino viešasis transportas užsieniečiams?

Jei žmogus į Taliną atvažiuoja retai ir viešuoju transportu daug sykių keliauti neplanuoja, jam geriausia nusipirkti bilietą iš vairuotojo, kuris kainuoja 1,6 euro. Jo nereikia papildomai pažymėti.

Jei užsienietis žada Taline pabūti ilgiau, jis gali įsigyti 1, 3, 5 ar 30 dienų galiojantį bilietą. Prieš juos nusipirkdamas, keleivis privalo įsigyti kortelę, kainuojančią du eurus, bei pervesti į ją reikiamą pinigų sumą. Priglaudus kortelę prie komposterio transporto priemonėje, nuskaičiuojama valandos bilieto kaina – 1,1 euro. Bilietas pradeda galioti pirmą sykį pažymėjus ir galioja 60 minučių (įlipant į kitą transporto priemonę, jį reikia iš naujo pažymėti). Jei kelionės kainuoja brangiau, nei įsigytieji valandos bilietai, keleiviui vietoj valandinių bilietų bus parduotas dienos bilietas. Tam, kad bilietas būtų perskaičiuotas automatiškai, pinigų suma kortelėje turi būti ne mažesnė nei dienos bilieto kaina. Dienos bilietas kainuoja tris eurus.

Išvykdamas iš miesto, užsienietis bekontaktę kortelę gali grąžinti į Talino miesto kanceliarijos biurą ir atsiimti du eurus.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.