Į Lietuvą atvyko „Isuzu Visigo“

spalio 14 03:33 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Lietuvos keleivių vežėjai galės pirmą sykį iš arti apžiūrėti neseniai rinkoje pasirodžiusį turkišką „Isuzu Visigo“. Šiomis dienomis jis jau atvyko į Lietuvą.

Pirmą kartą „Visigo“ Europos rinkai pristatytas Belgijoje vykusioje „Busworld Europe 2013″ parodoje. Transporto priemonė jau spėjo pelnyti populiarumą Turkijos rinkoje.

Autobusas – turistinis, vidutinės klasės, 9,5 metro ilgio. Ratų bazė – 4 660 mm. Transporto priemonės salone – 39+1+1 sėdimos vietos. Gamintojai taip pat siūlo ir priemiesčio maršrutams skirtus „Visigo“ su stovimomis vietomis.

„Isuzu Visigo“ dizainas skiriasi nuo kitų turkiškų autobusų – jo šonus puošia stilingos metalinės detalės, o priekinė stogo dalis pagaminta iš tamsinto stiklo. Transporto priemonės interjeras bei eksterjeras – stilingi, salone daug komforto elementų keleiviams. Patobulinta ir vairuotojo darbo vieta.

Pasak gamintojų, naujasis „Visigo“ labai ekonomiškas – nuvažiuoti šimtui kilometrų jis sunaudoja vos 19-23 l degalų. Be to, dėl trumpos ratų bazės, jis dar ir labai manevringas. Padidintas ir bagažinės tūris – jis siekia 5,5 kub. m.

Autobuso priekinė ašis su nepriklausoma ratų ir pneumatine pakaba užtikrina sklandų ir patogų važiavimą net ir blogais keliais. Galinė ašis taip pat turi pneumatinė pakabą.


Diskiniai stabdžiai sumontuoti ant visų ratų, taip pat yra variklinis stabdys bei elektrinis retarderis. Kuro bako talpa – 250 litrų.

„Norime pristatyti vežėjams tai, kas šiuo metu autobusų pasaulyje yra naujausia ir moderniausia. Naujuoju „Visigo“ tradiciškai surengsime išvyką per šalies autobusų parkus, kur ją keleivinio transporto įmonių darbuotojai galės apžiūrėti iš arčiau“, – sako „Isuzu“ atstovės Lietuvoje bendrovės „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslanas Andrejevas.

Lina Jakubauskienė

Gamintojų ir autorės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.