Lietuvos autobusų parkai atsinaujina ir koronaviruso pandemijos akivaizdoje

spalio 01 04:31 2020 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Keleivių vežimo sektorius – vienas labiausiai nukentėjusių nuo COVID-19 sukeltos pandemijos. Vis dėlto teigiami pokyčiai vyksta ir čia. Rugsėjo 30-ąją pasirašyta pirkimo pardavimo sutartis tarp UAB „Saločiai ir partneriai“ ir UAB „Ukmergės autobusų parkas“ dėl vieno ISUZU „Turquoise“ autobuso pristatymo.

 

 

 

„Autobusas bus pristatytas greičiau kaip per 4 mėnesius. Tam, kad autobusų pardavimo situacija greičiau pajudėtų iš sustingimo taško, kad vežėjai neatsisakytų tikslų atnaujinti autobusų parkus, transporto priemonę vežėjams pasiūlėme su nuolaida. Žinome iš praktikos – jei transporto priemonių parkų senėjimo kreivė slenka žemyn, vėliau tai, kas prarasta, bus sunku pasivyti. Ir taip Lietuvos autobusai – seniausi tarp Baltijos šalių“, – sako ISUZU autobusų pardavimo vadovas Vygantas Šulga.

ISUZU „Turquoise“ veš keleivius priemiesčio maršrutais. „Tokio tipo autobusus sėkmingai nuomojame šeimų šventėms, taip pat – organizacijų kelionėms po Lietuvą“, –  sako UAB „Ukmergės autobusų parkas“ direktorius Alfonsas Prabišas.

Ukmergiškių įsigytame autobuse yra 33 sėdimos, taip pat – 6 stovimos vietos. „Modelis mums gerai pažįstamas, ne pirmus metus eksploatuojame šios markės autobusus. Iš viso turime penkis ISUZU“, – tvirtina A. Prabišas.

Keleivių patogumai autobuse sumontuota Wi-Fi įranga, suteikianti galimybę keleiviams naršyti internete. ISUZU „Turquoise“ taip pat sumontuotos švieslentės – tokiu būdu keleiviai geriau mato, kokiu maršrutu važiuoja autobusas. „Vairuotojo patogumui ir saugumui – apsauginė už vairuotojo esanti nugarėlė. Autobuso sėdynės paminkštintos ir atsilenkiančios – tokio komforto pakanka priemiesčio maršrutais važiuojantiems keleiviams bei vairuotojams“, – komentuoja UAB „Ukmergės autobusų parkas“ inžinierius Česlavas Mikelevičius.

eBus.lt

„Saločiai ir partneriai“ nuotrauka

  • apie-aut-isuz1
  • apie-aut-isuz
  • apie-aut-isuz3
  • apie-aut-isuz2