Linas Baužys – naujas nepriklausomas SĮ „Susisiekimo paslaugos“ valdybos narys

14 sausio 04:59 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Vilniaus miesto savivaldybės įmonėje „Susisiekimo paslaugos“ nauju nepriklausomu valdybos nariu paskirtas Linas Baužys. Jis pareigas pradėjo eiti nuo 2022 m. sausio 10 dienos. Linas Baužys dirbs iki dabartinės valdybos kadencijos pabaigos.

Linas Baužys turi daugiau nei 20 metų profesinės darbo patirties susijusios su logistika, transporto priemonėmis ir infrastruktūra, efektyviu jų panaudojimu bei teisiniu reguliavimu. Pastaruosius kelerius metus vadovauja keleivių vežimo traukiniais bendrovei „LTG Link“.

„Tikiu, kad galiu reikšmingai prisidėti prie įmonės strategijos įgyvendinimo, veiklos tikslų pasiekimo. Labai vertinu profesionalumą, bendradarbiavimą ir noriu sėkmingai dalintis savo patirtimi, kad susisiekimas ir judėjimas Vilniaus mieste būtų patrauklus keliaujantiems ne tik automobiliu, bet ir viešuoju transportu, o ypač dviratininkams ir pėstiesiems“, – sako Linas Baužys.

Įmonės „Susisiekimo paslaugos“ valdybą sudaro 5 nariai. Šiuo metu jai vadovauja Viktoras Bachmetjevas. Valdyba skiriama 4-erių metų kadencijai. Dabartinės valdybos kadencija prasidėjo 2020 m. kovo mėn.

vilniustransport.lt