Neįgaliesiems pritaikytas autobusas – dar viename rajone

rugsėjo 21 04:54 2020 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

UAB „Raseinių autobusų parkas“ miestiečiams pristatė IVECO IRISBUS GX127. Tai – pirmasis rajone žemagrindis autobusas.

 

 

„Iki šiol rajone nebuvo nė vieno autobuso, kuris būtų pritaikytas žmonėms su negalia. Tokia transporto priemonė patogi ir tėvams su vaikų vežimėliais, taip pat – senjorams. Vešim juo keleivius ne tik mieste, bet ir priemiesčio maršrutais“, – sako UAB „Raseinių autobusų parkas“ direktorius Kęstutis Derliūnas.

Keleivių patogumui – platūs, žemi  įlipimai, atlenkiama rampa keleiviams su judėjimo negalia. Autobusas manevringas, ypač tinkamas eksploatuoti miesto centre. „Planuojami nauji sustojimai miesto maršrute, kurie padės keleiviams lengviau susisiekti su svarbiomis įstaigomis ar perkybos centrais“, – pabrėžia įmonės vadovas.

IVECO IRISBUS GX127 – 9420 mm ilgio, jame – 19 sėdimų vietų (su vairuotoju), galima vežti 46 stovinčius keleivius. Yra vieta neįgaliojo vežimėliui pasistatyti, sumontuota įvažiavimo rampa.

Autobusas – dvejų durų, vienos – priekinėje, kitos – vidurinėje dalyje. Stabdžiai – su ABS, stovėjimo automatiniu stabdžiu HALT. Yra keleivių informavimo švieslentės tiek salono viduje, tiek autobuso išorėje.

Transporto priemonė nenauja, pagaminta 2007-aisiais, bet, pasak K. Derliūno, puikiai išlaikyta. Raseiniškiai autobusą perdažė, sutvirtino rėmą, atliko kitus remonto darbus.

Šiuo metu parko vadovai kviečia keleivius išreikšti savo pageidavimus ir pastabas dėl miesto maršruto atnaujinimo.

Lina Jakubauskienė

UAB „Raseinių autobusų parkas“ nuotrauka

 

  • apie-aut-raseiniu1
  • apie-aut-raseiniu